close
متخصص ارتودنسی
دانش اموزان تا ۲۰ سالگی مشمول معافیت سربازی هستند

اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
اطلاعیه کمپین : تبدیل وضعیت 5 1585 mhd
مروری بر امار دفاع مقدس 1 129 hassan23
درخواست کمک معیشت 1 318 mohsen699
اگر امام توصیه نمی کرد، چی میشد؟! 1 253 frhadi
خلاصه پيام يك جانباز زیر 25 درصد 2 873 mo47do
كاهش درصد جانبازي ممنوع است 2 913 mo47do
عدم احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر برای اینجانب جانباز ۱۵ درصد در مجموعه خدمتی 0 153 javan341
ملایی : آیا وقت آن نرسیده که رنجش های رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد رفع گردد؟ 4 1282 piskesvat
اقساط وام 0 179 ahamid2020
درد دل 0 57 siyavash46
کمک معیشت و رفاه 0 306 4529778126
کمک معیشت ورفاه 1 218 2239507810
35 سال خدمت در دستگاههای دولتی و وابسته به دولت 0 601 asghari20
شماره نمایندگان مجلس 1 8979 neda4452
کمک معیشت 0 919 rahim
اطلاعیه کمپین : کمک معیشت 8 1519 issarr
بعد از سی سال،محروم ماندن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد از حداقل حقوق انصاف نیست... 1 1154 091840904
اطلاعیه کمپین : 30 درصد تخفیف شهریه دانشگاه آزاد 3 2657 issarr
آدرس کانال و گروه های پیگیر قانون کسری و معافیت ایثارگران 0 1166 issarr
سخنی با نمایندگان در رابطه با قانون کسری ایثارگران از طرف جمعی از فرزندان ایثارگران 4 896 bahman

دانش اموزان تا ۲۰ سالگی مشمول معافیت سربازی هستند
دانش آموزان تا ۲۰ سالگی مشمول معافیت از سربازی هستند
🗓انتشار در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ 

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا ضوابط و مقررات معافیت تحصیلی دانش آموزان را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، نجف حمیدزاده گفت: در سال جاری عده زیادی از دانش آموزان مشمول در سراسر کشور به دلیل عدم رعایت سقف سنوات مجاز تحصیلی در مقطع متوسطه علیرغم کسب رتبه های برتر کشوری در آزمون های دانشگاهی به علت صراحت آیین نامه اجرایی نتوانستند از معافیت تحصیلی در مقاطع دانشگاهی بهره مند شوند لذا دانشجویان باید با برنامه ریزی مناسب در سنوات تحصیلی در نظر گرفته شده مقطع تحصیلی خود را به اتمام رسانند تا برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر دچار مشکل نشوند.
وی افزود: طبق تبصره یک ماده ۳۳ قانون خدمت وظیفه عمومی حداکثر معافیت تحصیلی برای دانش آموزان تا سن ۲۰ سالگی تمام است و مهلت معرفی آنان برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل در نظر گرفته شده است.
حمیدزاده افزود: طبق ماده ۱۳ آیین نامه اجرایی معافیت تحصیلی مصوب ۹۱.۸.۲۹ هیات وزیران دانش آموزانی که در مهلت معرفی خود یعنی بعد از ۲۰ سالگی تمام فارغ التحصیل شوند امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را نخواهند داشت.
[ چهارشنبه 07 آذر 1397 ] [ 16:42 ] [ abedi ] [ بازدید : 0 ] [ نظرات () ]
مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
وارواریز یارانه (سه شنبه 27 آذر 1397)
مهلت ثبت نام کارت سوخت (سه شنبه 27 آذر 1397)

تصویر ثابت