اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن

بسیار مهم جهت افزایش کمک معیشت و پیگیری آن از طریق (سامانه فارس من )حمایت خود را اعلام میداریم لطفا مشارکت و نشر حداکثری https://www.farsnews.ir/my/c/11

بسیار مهم 

جهت افزایش کمک معیشت و پیگیری آن از طریق (سامانه فارس من )حمایت خود را اعلام میداریم 

لطفا مشارکت و نشر  حداکثری 


https://www.farsnews.ir/my/c/119292

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 13 بهمن 1400 ] [ 19:33 ] [ abedi ] [ بازدید : 136 ] [ نظرات (0) ]
🔴 پرداخت وام‌ زیر ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن 🔹 سخنگوی‌دولت: با دستور رئیس‌جمهور‌ نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر خ

🔴 پرداخت وام‌ زیر ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن

🔹 سخنگوی‌دولت: با دستور رئیس‌جمهور‌ نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر خواهد کرد تا مردم بتوانند تسهیلات خُرد را آسان دریافت کنند.
🔹 کسی که کارمند یا حقوق‌بگیر ثابت دولت است طبیعتا می‌تواند حقوق خود را وثیقه و اعتبار وامش کند.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 دي 1400 ] [ 8:50 ] [ abedi ] [ بازدید : 107 ] [ نظرات (0) ]
📌 شورای نگهبان لایحه رتبه‌بندی معلمان را تایید نکرد طحان نظیف با اعلام این خبر به پانا گفت: 🔸ی

📌 شورای نگهبان لایحه رتبه‌بندی معلمان را تایید نکرد

طحان نظیف با اعلام این خبر به پانا گفت:

🔸ما در شورای نگهبان از حداکثر زمان قانونی خود استفاده کردیم و پیگیری‌های متعددی در جهت رفع ابهامات مذکور و شفاف‌تر مصوبه برای اجرای بهتر آن انجام دادیم که برخی از آنها روشن شد و برخی باقی ماند و امروز با اتمام زمان قانونی برای اظهارنظر، دیگر فرصتی باقی نمانده است لذا باید نتیجه بررسی‌ها را به مجلس اعلام نماییم. 

🔸امیدواریم به زودی در جلسات بعدی مجلس، ابهامات و اشکالات باقیمانده نیز بررسی و توافقات لازم با دولت حاصل گردد و مصوبه اصلاحی جهت اظهارنظر به این شورا ارسال شود طبیعتاً پس از اصلاح، مصوبه در اسرع وقت مجددا در دستورکار شورای نگهبان قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 دي 1400 ] [ 8:48 ] [ abedi ] [ بازدید : 86 ] [ نظرات (0) ]
💠 ارائه خدمات درمانی به یک میلیون 700 هزار نفرد

💠 ارائه خدمات درمانی به یک میلیون 700 هزار نفر از جامعه ایثارگری

"دکتر عباسپور" امروز سه شنبه (28  دیماه 1400) در دومین رویداد ملی استارت‌آپ‌های سرآمدان شاهد و ایثارگر:

🔹حدود سه میلیون و 500 هزار نفر از بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات دریافت می‌کنند و در این بین خدمات درمانی به صورت مستقیم به حدود یک میلیون و 700 هزار نفر ارائه می‌شود و روزانه بیش از 55 هزار نفر از ایثارگران و خانواده آنها از مراکز درمانی استفاده می‌کنند.

🔹 ما در زمینه‌های «ارتقای سلامت»، «تسهیل خدمات و آموزش آن» و همچنین «کاهش هزینه‌های درمان» از استارت ‌آپ‌ها درخواست می‌کنیم که وارد عمل شوند. 

🔹امروز می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که متخصص‌ترین پزشکان خاورمیانه در کشورمان هستند که بیماران از کشورهای مختلف برای درمان به ایران سفر می‌کنند زیرا متوجه قابلیت‌های خاص متخصصین ما شده‌اند. در ارتباط با تجهیزات پزشکی باید از باکیفیت‌ترین تجهیزات پزشکی برای مردم به ویژه ایثارگران استفاده کنیم.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 دي 1400 ] [ 8:46 ] [ abedi ] [ بازدید : 62 ] [ نظرات (0) ]
🔻مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی با حضور دارندگان 56.3

🔻مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی با حضور دارندگان 56.33 درصد از سهام به منظور انتخاب اعضای هیئت‌مدیره جدید تشکیل شد.
▫️به گزارش روابط عمومی بانک دی، در این جلسه که صبح روز چهارشنبه 29 دی‌ماه 1400  با حضور نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سهامداران حقیقی و حقوقی بانک دی برگزار شد، اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک دی انتخاب شدند.
▫️در این جلسه جواد وکیلی، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس مجمع با تشریح فرآیند انتخاب هیئت‌مدیره بانک دی گفت: پس از درج آگهی انتخاب اعضای هیئت‌مدیره در روزنامه رسمی بانک، داوطلبین جهت اخذ تائیدیه‌های لازم به بانک مرکزی معرفی شدند که پس از بررسی‌های به عمل آمده در خصوص تحصیلات و تجربیات مرتبط بانکی و اخذ استعلام از مراجع ذی‌صلاح، در مجموع شش نفر به مجمع عمومی بانک برای رأی‌گیری و انتخاب اعضاء معرفی شدند.
▫️جواد وکیلی همچنین ضمن تقدیر از اعضای هیئت‌مدیره پیشین بانک دی که در شرایط اقتصادی موجود توانستند بانک را هدایت و رهبری کنند، اظهار کرد: امیدواریم با انتخاب اعضای جدید هیئت‌مدیره، شاهد فصلی نو همراه با موفقیت و تحولات چشمگیر برای بانک دی باشیم.
▫️در ادامه این جلسه که در سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران برگزار شد، پس از طی مراحل قانونی، رأی‌گیری به صورت کتبی از سهامداران انجام شد و پس از شمارش آرا، اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک دی به شرح ذیل انتخاب شدند:

1. علیرضا قیطاسی
2. فریدون رشیدی
3. سیدمحمود احمدی
4. امیرعباس هاشمی نژاد
5. برات کریمی

▫️همچنین در این جلسه موسسه حسابرسی بهمند به عنوان بازرس و حسابرس قانونی اصلی و مؤسسه هوشیار ممیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

▪️لینک خبر:
🔺 yun.ir/3zp9if

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 دي 1400 ] [ 8:44 ] [ abedi ] [ بازدید : 57 ] [ نظرات (0) ]
💠 مطالبات 132 هزار میلیارد تومانی بنیاد از دولت "نوروزی" رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس خبر داد: 🔹 د


💠 مطالبات 132 هزار میلیارد تومانی بنیاد از دولت 

"نوروزی" رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس خبر داد:

🔹 مطالبات بنیاد شهید و امور ایثارگران 132 هزار میلیارد تومان در سال آینده است و در این راستا رایزنی هایی با دولت صورت گرفته که بودجه بنیاد شهید در سال 1401 افزایش یابد. در این زمینه تصمیم گرفته شده است با تهاتر نفت با بنیاد شهید به آنها کمک شود تا نفت دریافتی را خود بنیاد به فروش برساند.

 🔹در صورتی که دولت در سال آینده 132 هزار میلیارد تومان بودجه مورد نیاز ایثارگران را پرداخت کند؛ کل مطالبات جامعه ایثارگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران تامین و پرداخت خواهد شد.

🔹  پیشنهاد ما به "قاضی زاده هاشمی" این است که به دولت بگوید که با تهاتر نفت از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با کشورهای همسایه، مبالغ و اعتبارات مورد نیاز در سال آینده تامین شود.

🔹همچنین در این راستا درخواست ورود بنیاد شهید به فعالیت های اقتصادی برای تامین منابع مالی و اعتبارات مورد نیاز جامعه ایثارگری را داریم.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 دي 1400 ] [ 8:43 ] [ abedi ] [ بازدید : 44 ] [ نظرات (0) ]
▪️فرارسیدن سالروز شهادت ام ابیها، حضرت صدیقه طاهره (س) تسلیت باد▪️ کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

▪️فرارسیدن سالروز شهادت ام ابیها، حضرت صدیقه طاهره (س) تسلیت باد▪️


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 16 دي 1400 ] [ 0:6 ] [ abedi ] [ بازدید : 37 ] [ نظرات (0) ]
📸افتخار ایران 🔸رهبر انقلاب: ایرانی‌ها به خودشان افتخار کنند که مردی از میان آنها از یک روستای دورافتاده برمیخیزد، تلاش میکند، مجاهدت میک

📸افتخار ایران

🔸رهبر انقلاب: ایرانی‌ها به خودشان افتخار کنند که مردی از میان آنها از یک روستای دورافتاده برمیخیزد، تلاش میکند، مجاهدت میکند، خودسازی میکند، تبدیل میشود به چهره‌ی درخشان و قهرمان امّت اسلامی. ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ دوشنبه 13 دي 1400 ] [ 0:59 ] [ abedi ] [ بازدید : 47 ] [ نظرات (0) ]
🔻سازمان برنامه و بودجه: 🔹

🔻سازمان برنامه و بودجه: 

 🔹با توجه اصرار برخی رسانه‌ها در تکرار این اشتباه و ارقام منتشره در فضای مجازی درباره رشد عجیب بودجه دستگاه‌های فرهنگی، تعداد دستگاه اجرایی و ردیف تحت پوشش ۹ دستگاه اصلی بخش فرهنگ مندرج در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ به شرح ذیل اعلام می‌شود:

🔹سازمان تبلیغات اسلامی ۲۱ دستگاه اجرائی

🔹وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۹ دستگاه اجرائی

🔹شورایعالی انقلاب فرهنگی  ۸ دستگاه اجرائی 
  
🔹وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ۳ دستگاه اجرائی ‌ 

🔹وزارت ورزش و جوانان ۳ دستگاه اجرائی 

🔹شورای عالی حوزه های علمیه ۴ دستگاه اجرائی

🔹شورای برنامه‌ریزی مدیریت حوزه‌های علمیه خراسان ۱ دستگاه اجرائی

🔹شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران ۱ دستگاه اجرائی 

🔹سازمان صداوسیما ۱ دستگاه اجرائی

🔹با توجه به اعتبار ۹ دستگاه اصلی مندرج در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ ، مجموع بودجه این ۹ دستگاه در این لایحه ۱۹۸,۱۷۶ میلیارد ریال منظور شده است. این درحالی است که اعتبار متناظر با آن در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ با در نظر گرفتن اعتبارات تبصره ۱۴ به میزان ۲۱۷,۲۵۴ میلیارد ریال و بدون در نظر گرفتن اعتبارات تبصره ۱۴برابر با ۱۸۸,۲۵۴ میلیارد ریال بوده و لذا با احتساب اعتبارات یارانه ۸.۷۸ درصد کاهش داشته است.این کاهش از طریق ساماندهی ردیف ها و مدیریت هزینه های غیرضرور صورت گرفته است.

🔹لازم به ذکر است ۲۵,۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار موضوع جزء (۲) بند (ی) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور در جمع اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ مصوب شده اما تا کنون دارای عملکردی برای پرداخت به دستگاه‌های اجرایی نبوده و در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ نیز به دلیل حذف تبصره، از سر جمع اعتبارات دستگاههای اجرائی ذیربط حذف شده است.

🔹بر این اساس، ردیف بودجه سازمان تبلیغات اسلامی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برخلاف لوایح سالیان قبل، صرفا شامل اعتبارات این دستگاه نیست بلکه شامل اعتبارات ۲۱ دستگاه و ردیف تحت پوشش آن نیز می‌باشد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 26 آذر 1400 ] [ 1:40 ] [ abedi ] [ بازدید : 39 ] [ نظرات (0) ]
🔻وزیر بهداشت خبر داد: 🔹تعرفه گذاری خدمات پرستاری را برای همه پرستاران کشور تا پایان سال عملیاتی می کنیم 🔹بام

🔻وزیر بهداشت خبر داد:

🔹تعرفه گذاری خدمات پرستاری را برای همه پرستاران کشور تا پایان سال عملیاتی می کنیم

🔹با برگزاری جلسه و جمع بندی نهایی در «کوتاه مدت» با همراهی و همیاری مجلس شورای اسلامی، کمیسیون بهداشت و درمان، سازمان برنامه و بودجه و همچنین سازمان نظام پرستاری، تعرفه گذاری خدمات پرستاری را به صورت «موقت» تا پایان سال، اجرایی می کنیم.

🔹در برنامه بلند مدت نیز برای سال آینده، پس از شناسایی و احصاء خدمات، لازم است که شورای عالی بیمه مصوبه را نهایی نموده تا از طریق آن بسته های خدمتی تعریف و پرداخت کارانه نظام پرستاری بر اساس تعرفه های گذاری، انجام شود. 

🔹یکی از تاکید های مقام معظم رهبری، در دیدار سال گذشته و امسال با پرستاران، عملیاتی نمودن این تعرفه گذاری بوده است که افتخار داریم این مهم در این دولت عملیاتی می شود و اهتمام اینجانب و همکاران عزیزم در وزارت بهداشت در اجرای هرچه دقیق تر، سریع تر و منطقی آن است.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 26 آذر 1400 ] [ 1:39 ] [ abedi ] [ بازدید : 36 ] [ نظرات (0) ]
🔻با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور؛ 🔹چهار طرح عمرانی و خدماتی در دانشگاه آیت الله بروجردی افتتاح شد 🔹،

🔻با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور؛

🔹چهار طرح عمرانی و خدماتی در دانشگاه آیت الله بروجردی افتتاح شد

🔹یادمان شهدای گمنام، سرای دانشجویی نرگس با ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به مساحت یکهزار متر مربع و با گنجایش ۸۰ هزار عنوان کتاب، و زمین چمن مصنوعی فوتسال به مساحت یکهزار و ۵۸۰ متر مربع پروژه هایی بودند که با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور افتتاح شدند.

🔹همچنین معاون پارلمانی رییس جمهور از نمایشگاه تقاضا محور هفته پژوهش در دانشگاه آیت الله بروجردی (ره) بازدید کرد.

🔹سید محمد حسینی در سفر به بروجرد کتابخانه باهنر این شهرستان را افتتاح و در مراسم بزرگداشت علامه سید جعفر شهیدی نیز شرکت کرد.

🔹بازدید از زمین منطقه فیال مربوط به دانشگاه آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره) و جلسه با اساتید بسیجی دانشگاه‌های شهرستان بروجرد از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون پارلمانی رییس‌جمهور به این شهرستان است.

ادامه مطلب

[ جمعه 26 آذر 1400 ] [ 1:37 ] [ abedi ] [ بازدید : 37 ] [ نظرات (0) ]
کانال اختصاصی اشتغالزایی تعدادی از هموطنان عزیز با پیوستن به این کانال علاوه بر خود برای دیگران نیز شغل ایجاد کردند با ما یعنی پایان بیکار

کانال اختصاصی اشتغالزایی 

تعدادی از هموطنان عزیز با پیوستن به این کانال علاوه بر خود برای دیگران نیز شغل ایجاد کردند

با ما یعنی پایان بیکاری

https://t.me/joinchat/AAAAAEWvD7jrieW8BZaAAA

تماس با مسئول اخذ نمایندگی 
خانم عابدی 

09368002720
🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 10 آذر 1400 ] [ 22:20 ] [ abedi ] [ بازدید : 48 ] [ نظرات (0) ]
رای هیات تخصصی بیمه، کار و تامین اجتماعی اولا براساس ماده ۸۷ قانون برنامه پنج ساله ششم

رای هیات تخصصی بیمه، کار و تامین اجتماعی

اولا براساس ماده ۸۷ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۹۵ «دولت موظف است اقدامات لازم برای اجرای صحیح و به موقع قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را به عمل آورد و اعتبار کافی را در بودجه سنواتی پیش‌ بینی نماید و کلیه آیین‌نامه‌های اجرائی آن را حداکثر تا شش ماهه سال اول اجرای قانون برنامه تصویب و ابلاغ نماید.». براساس بند (ز) این ماده «آزادگانی که به دلیل استفاده از دو برابر شدن سابقه اسارت زودتر از خدمت سی سال بازنشسته شده‌اند، می‌توانند برای یک بار و با رعایت شرط سنی زیر شصت و پنج سال با بازگشت به خدمت، حسب مورد سی یا سی و پنج سال خدمت خود را تکمیل کنند و سپس با لحاظ عین سوابق اسارت به بازنشستگی نایل آیند.»، بنابراین با عنایت به اینکه قانونگذار در بند (ز) ماده مذکور از عبارت «بازگشت به خدمت» استفاده نموده است، لذا مفاد این بند صرفا ناظر بر کارمندان دستگاه های اجرایی بوده و کارکنان بخش خصوصی را شامل نمی گردد، چراکه «بازگشت به خدمت» در مورد کارکنان اخیرالذکر مفهوم و مصداق نخواهد داشت.
ثانیا با عنایت به اینکه رابطه استخدامی کارمندان قراردادی موضوع تبصره ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ با اتمام قرارداد آنان با دستگاه متبوع خاتمه می‌یابد و بازگشت به خدمت درخصوص این دسته از کارکنان نیز معنا ندارد. همچنین قانون‌گذار درخصوص کارگران موضوع ماده ۱۲۴ قانون مذکور از عبارت «به کارگیری» استفاده نموده و این امر حاکی از آن است که مابین کارگران مزبور و دستگاه متبوع رابطه استخدامی وجود نداشته تا امکان «بازگشت به خدمت» این افراد نیز وجود داشته باشد، لذا این دسته از کارکنان دستگاه‌های اجرایی نیز از شمول مفاد ماده ۸۷ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۹۵ خارج می‌باشند.
بنابه مراتب مذکور جزء یک بند «ب» بخشنامه معترض عنه صرفا به تبیین حکم مقنن و شیوه اجرای آن پرداخته و متضمن حکمی مغایر با قوانین و مقررات مذکور و خارج از حدود اختیارات مقام صادرکننده آن نبوده و قابل ابطال نمی باشد. این رای به استناد بند (ب) ماده ۸۴ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ ظرف مهلت بیست روز از تاریخ صدور از جانب رییس محترم دیوان عدالت اداری یا ۱۰ نفر از قضات محترم دیوان عدالت اداری قابل اعتراض است.
محمد جواد انصاری- رئیس هیات تخصصی بیمه، کار و تامین اجتماعی دیوان عدالت اداری

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 16:26 ] [ abedi ] [ بازدید : 49 ] [ نظرات (0) ]
🔻‏تدابیر بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: بنیاد

🔻‏تدابیر بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران

 قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: بنیاد با همکاری دولت برای تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران برنامه ویژه‌ای دارد.

🔸در برنامه طرح مسکن وزارت مسکن و شهرسازی ٥ درصد از مسکن هر استانی برای ایثارگرانی که فاقد مسکن هستند در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 16:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 74 ] [ نظرات (0) ]
📌📌 تفویض اختیار به اعضای هیات مدیره در خصوص قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران…..&

📌📌 تفویض اختیار به اعضای هیات مدیره در خصوص قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران…..&


👈 در مجمع عمومی عادی به طورفوق العاده شرکت مخابرات ایران تصویب شد/ تفویض اختیار به اعضای هیات مدیره در خصوص قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران
۳ آذر ۱۴۰۰

💠 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز چهارشنبه ۳ آذر ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش های دکتر وفاغفاریان، با حضور ۸۸/۸ درصد سهامداران برگزار و تفویض اختیار به اعضای هیات مدیره در خصوص قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تصویب شد.

❎ به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران و بر اساس اطلاعیه رسمی هیأت مدیره این شرکت، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران (سهامی عام)، صبح امروز چهارشنبه ۳آذرماه ۱۴۰۰، در ساختمان دکتر غفاریان برگزار و در مورد اتخاذ تصمیم در خصوص تسری مواد بند "د " تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰کل کشور مبنی بر تبدیل وضعیت به کارگیری مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت مخابرات ایران بررسی های لازم صورت گرفت.

👈در این مجمع با توجه به ابلاغیه شماره ۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس و اوراق بهادار و مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که مقرر نموده تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفا در صورتیکه با حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار گردد ، مشاهده آنلاین جلسه از طریق سایت شرکت به نشانی https://www.tci.ir/live و صفحه اینستاگرام شرکت به نشانیtci_iran برای سهامداران میسر گردید.

✅✅ بر اساس این گزارش، در این مجمع که با حضور دکتر محمودزاده، رییس هیات مدیره و رییس مجمع، سهامداران عمده، مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و معاونین ستادی شرکت برگزار شد، دستور جلسه مبنی بر تصمیم گیری در خصوص تسری مواد بند "د " تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰کل کشور مبنی بر تبدیل وضعیت به کارگیری مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت مخابرات ایران ، به بررسی اعضا گذاشته شد.

👈 در ادامه این مجمع عمومی، سهامداران شرکت به هیات مدیره اختیار دادند تا در خصوص دستور جلسه اتخاذ تصمیم کنند.

❎ دکتر محمودزاده ، رییس هیات مدیره شرکت با اشاره لزوم توجه به ایثارگران و بسیجیان و حلقه ناگسستنی بین این دو قشر ارزشمند برای کشور گفت: همواره شاهد فعالیت های برجسته ایثارگران در شرکت مخابرات ایران بوده ایم و امروز نیز براساس قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران، این اختیار توسط سهامداران به اعضای هیات مدیره تفویض شد. 
 
کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 16:23 ] [ abedi ] [ بازدید : 54 ] [ نظرات (0) ]
💠سایپا و ایرانخودرو مصوبه واگذاری خودرو به #جانبازان را اجرا نمی کنند سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس: 🔹 ت

💠سایپا و ایرانخودرو مصوبه واگذاری خودرو به #جانبازان را اجرا نمی کنند 

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس: 

🔹 براساس مصوبه‌ی قانون بودجه سال 1400 شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران خودرو موظف به واگذاری خودرو به جانبازان بالای 50 درصد و  70درصد هستند و با توجه به زمان باقیمانده به پایان سال، هنوز این مصوبه اجرایی نشده است.

 🔹در زمینه‌ی واگذاری خودرو به جانبازان در قانون، مصوباتی وجود دارد اما متاسفانه شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران‌خودرو آنها را اجرایی نکرده است.

 کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 8:42 ] [ abedi ] [ بازدید : 35 ] [ نظرات (0) ]
💠 بنیاد شهید باید به میدان بیاید تا واگذاری خودرو به جانبازان اجرایی شود "سردار جوکار" رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و عضو فراکسیون

💠 بنیاد شهید باید به میدان بیاید تا واگذاری خودرو به جانبازان اجرایی شود

"سردار جوکار" رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و عضو فراکسیون فراکسیون ایثارگران مجلس:

🔹 واگذاری خودرو به جانبازان در قانون بودجه 1400 به عنوان یک قانون پیش بینی و تصویب شده که به موجب آن، تسهیلاتی برای جانبازان درنظر گرفته شده است.

🔹 بر این اساس باید وام آنها از طریق بانک ها و خودرو از وزارت صمت و خودرو سازان تامین شود؛ اما تاکنون انجام نشده است. هر چند که واگذاری خودرو به جانبازان رانت نیست و امتیازی است که برای آنها لحاظ شده است.

🔹 بنیاد شهید و امور ایثارگران باید این مطلب را جدی بگیرد و پیگیر باشد که چرا مصوبه اجرایی نشده است. 

🔹 همچنین مسئولان بنیاد باید از طریق کمیسیون های مختلف، وزرای مربوطه را بخواهند و علت را جویا شوند که چرا تاکنون تحقق پیدا نکرده است.

🔹 ما هم از طریق فراکسیون ایثارگران موضوع را دنبال می کنیم، اما باید خود بنیاد به میدان بیاید و کار جنبه اجرایی پیدا کند.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 8:40 ] [ abedi ] [ بازدید : 29 ] [ نظرات (0) ]
🔻معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور: 🔹۷۸درصد از پروژۀ دولت الكترونيك در دستگاه‌هاي اجرايي وضعيت نامناسبي دارد م

🔻معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور:

🔹۷۸درصد از پروژۀ دولت الكترونيك در دستگاه‌هاي اجرايي وضعيت نامناسبي دارد

🔹میثم لطیفی، معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور در نشست مجمع مديران منابع انساني كشور كه در محل اين سازمان برگزار شد گفت: با وجود اينكه در برنامه ششم توسعه مقرر شده بود ۲/۸درصد از ۸درصد رشد اقتصادي، در حوزهٔ بهره‌وري باشد، اما اكنون و پس از پنج سال تقريباً هيچ دستاوردي در حوزه بهره‌وري نداريم و برخي گزارش‌ها حاكي از آن است كه بهره‌وري در بعضي بخش‌ها منفي است. 

🔹فرآيندها در دستگاه‌ها طولاني است و اين منجر به كاهش بهره‌وري مي‌شود لذا لازم است فرآيندها اصلاح شوند.

🔹به مرور زمان، ساختار و تشكيلات عريض و طويلي در دولت شكل گرفته است؛ هر مسئولي سر كار آمده، خواسته كار جديدي انجام دهد كه آن كار را هم به تدوين قوانين و مقررات فروكاسته است، لذا در اين سال‌ها با فراواني قانون و مقرره و بروكراسي مواجه هستيم.

🔹مثلاً دولت الكترونيك يكي از حوزه‌هايي است كه طي ۲۰ سال، نزديك به ۶۰ مقرره و قانون دارد، درحالي‌كه طبق ارزيابي‌ها، ۷۸درصد از پروژۀ دولت الكترونيك در دستگاه‌هاي اجرايي وضعيت نامناسبي دارد.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 03 آذر 1400 ] [ 8:38 ] [ abedi ] [ بازدید : 28 ] [ نظرات (0) ]
💠نسبت به جامعه ایثارگری کوتاهی شده است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: ا

💠نسبت به جامعه ایثارگری کوتاهی شده است 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

🔹در یک جمله می‌خواهم این را بگویم که نسبت به جامعه ایثارگری کوتاهی شده است. هنوز هم بخشی از مطالبات آنها پرداخت نشده است. همچنین برخی از خانواده‌های ایثارگر درگیر مسائل معیشتی، درمانی و غیره هستند. اگر چه امیدواریم در لایحه بودجه سال آینده در برنامه توسعه هفتم کشور بتوانیم بخشی از مشکلات جامعه ایثارگری را بر طرف کنیم. 

🔹ای‌کاش این همه شعار راجع ‌به جامعه ایثارگری داده نمی‌شد و متاسفانه آنچه که در مجلس در خصوص ایثارگران گفته شده است، با اینکه مصوب شده، اما یا اجرا نشده و یا اینکه ناقص اجرا شده است.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ شنبه 22 آبان 1400 ] [ 19:56 ] [ abedi ] [ بازدید : 34 ] [ نظرات (0) ]
💠تأمین معیشت ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت لازم و ملزوم‌ هم‌ هستند "سرهنگ راستینه"عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی : 🔹 توجه ب

💠تأمین معیشت ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت لازم و ملزوم‌ هم‌ هستند

"سرهنگ راستینه"عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی :

🔹 توجه به معیشت جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لازم و ملزوم یکدیگر هستند، چرا که شما نمی توانید از خانواده بزرگ ایثارگری حمایت نکنید بعد شعار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بدهید.

🔹 انتظار ما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی از دولت این است که برای اجرایی شدن قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، نیازمندی های جامعه ایثارگری را در لایحه بودجه 1401 پیش‌بینی کند.

🔹 انتظار ما این است که در برنامه هفتم توسعه کشور، از سوی دولت سیزدهم یک برنامه زمان‌بندی شده برای اجرایی شدن قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و رفع نیازهای آنها در دستور کار قرار بگیرد. کمیسیون فرهنگی هم یکی از برنامه هایش این است که به یاری خدا در برنامه هفتم توسعه کشور، این موضوع را مورد لحاظ قرار دهد.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ شنبه 22 آبان 1400 ] [ 19:55 ] [ abedi ] [ بازدید : 41 ] [ نظرات (0) ]
⭕️نانو_محلول_شیری محصولی از شرکت نانو مهرگان دلیران مقاومت ♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️ ⭕️از این محلول در عایق کاری ساختمان ، مخصوصا درزگیری و

⭕️نانو_محلول_شیری محصولی از شرکت نانو مهرگان دلیران مقاومت 
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️

⭕️از این محلول در عایق کاری ساختمان ، مخصوصا درزگیری و 
پر کردن محفظه ها زیر کار قبل از انجام مراحل ایزولاسیون و به دلیل آبگریزی در زمینه های متشابه و بیشمار مورد استفاده قرار میگیرد .

ادامه مطلب

[ دوشنبه 17 آبان 1400 ] [ 19:2 ] [ abedi ] [ بازدید : 25 ] [ نظرات (0) ]
🔺طرح رتبه‌بندی اصلاح شد 🔹رئیس کمیسیون آموزش از پایان بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش با اعمال تغییراتی با نظر اعضای کمیسی

🔺طرح رتبه‌بندی اصلاح شد

🔹رئیس کمیسیون آموزش از پایان بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش با اعمال تغییراتی با نظر اعضای کمیسیون خبر داد و گفت: این لایحه برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیأت رئیسه شد.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 16 آبان 1400 ] [ 20:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 31 ] [ نظرات (0) ]
✔️طرح ساماندهی صنعت خودرو اصلاح شد 🔻روح اله عباس پور سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز(یکشنبه 16 آبان ماه) کمیسیون صنای

✔️طرح ساماندهی صنعت خودرو اصلاح شد

🔻روح اله عباس پور سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز(یکشنبه 16 آبان ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: دستورکار نخست امروز کمیسیون، بررسی و اصلاح طرح ساماندهی صنعت خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان بود.

🔻نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست امروز طرح ساماندهی صنعت خودرو اصلاح شد که به موجب آن هر فرد حقیقی و حقوقی می‌تواند به ازای صادرات خودرو، قطعات خودرو یا سایر کالاها و خدمات مرتبط با انواع صنایع نیرومحرکه یا از طریق ارز اشخاص با منشا خارجی مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نسبت به وارادات خودرو برای تنظیم بازار اقدام کند.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 16 آبان 1400 ] [ 20:24 ] [ abedi ] [ بازدید : 29 ] [ نظرات (0) ]
✔️پوشش بیمه تمام کارگران ساختمانی از ابتدای سال ۱۴۰۱ 🔻علی بابایی کارنامی، رییس فراکسیون کارگری مجلس در بیان تاثیر طرح اصلاح

✔️پوشش بیمه تمام کارگران ساختمانی از ابتدای سال ۱۴۰۱

🔻علی بابایی کارنامی، رییس فراکسیون کارگری مجلس در بیان تاثیر طرح اصلاح ماده(5) قانون بیمه کارگران ساختمانی(شور دوم(  در وضعیت این قشر، گفت: هم‌اکنون در کشور بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر کارگران ساختمانی داریم که تعداد 800 هزار نفر از آنها تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند و یکی از معضلاتی که سازمان تامین اجتماعی در این رابطه با آن مواجه شده است کسری حدود 12 هزار میلیارد تومان بودجه است.

🔻نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تاکنون 400 هزار نفر از این کارگران فاقد بیمه بوده و این در حالی است که سالانه هزار نفر از آنها در پی بروز حوادث حین انجام کار در قالب قطع نخاع و ... آسیب دیده یا فوت می‌کنند.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 16 آبان 1400 ] [ 20:22 ] [ abedi ] [ بازدید : 21 ] [ نظرات (0) ]
⭕️تلاش دیوان عدالت اداری برای ابطال سهمیه فرزندان هیئت علمی دانشگاه 🔸معاون قضایی در امور هیئت عمومی و تخصصی دیوان عدالت اداری۰۰

⭕️تلاش دیوان عدالت اداری برای ابطال سهمیه فرزندان هیئت علمی دانشگاه

🔸معاون قضایی در امور هیئت عمومی و تخصصی دیوان عدالت اداری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

🔹ما مصوبه "سهمیه انتقال فرزندان هیئت علمی و مجوز تغییر رشته آنها" را اخیرا (در سال ۱۴۰۰) ابطال کردیم، موارد مشابهی پیش از این نیز بوده است، برای مثال در سال ۱۳۸۸ و ...مصوبات مشابه باطل شده است.

🔹وضع قاعده برای فرزندان هیئت علمی به معنای تبعیض قائل شدن بین آن ها و سایر افراد جامعه است، قانون اساسی از تبعیض ناروا نام برده است و دولت موظف شده با نهایت تلاش این تبعیض ها را از میان ببرد.

🔹اما اخیرا وزرای دولت جدید مصوبه جدیدی در همین مضمون صادر کردند. هفته گذشته از رئیس سازمان سنجش دعوت شد تا مستندات ارائه دهند. مفاد این مصوبه با آن چه پیش از این در دیوان عدالت اداری ابطال شده مشابه است.

🔹ابطال این مصوبه مراحل خود را طی خواهد کرد، پاسخ مجموعه وزرای مربوطه را باید بگیریم و مشخص شود آیا مصوبه جدید خلاف قانون بوده است؟

👉 yjc.news/00XKtR

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 14 آبان 1400 ] [ 0:53 ] [ abedi ] [ بازدید : 24 ] [ نظرات (0) ]
♦️به شايعات توجه نكنيد! برگ سبز خودرو سند رسمی مالکیت وسیله نقلیه است سرهنگ جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا: 🔹

♦️به شايعات توجه نكنيد! برگ سبز خودرو سند رسمی مالکیت وسیله نقلیه است

سرهنگ جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا:
🔹برگ سبز صادر شده توسط پلیس در حکم سند رسمی مالکیت وسیله نقلیه بوده و در اسناد جدید الصدور این کلمه نیز درج شده است.
🔹با توجه به تأیید برگ سبز خودرو توسط پلیس به عنوان سند مالکیت توسط دادستان کل کشور، رئیس دیوان عدالت اداری و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، هموطنان دیگر ضرورتی برای مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و تنظیم سند ندارند.
🔹هموطنان به شایعات و صحبت‌های افراد سودجو که قصد دارند با تشویش اذهان عمومی زمینه را برای اخذ هزینه گزاف و هدایت مردم به سوی دفاتر اسناد رسمی دارند، توجه نکنند.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 14 آبان 1400 ] [ 0:51 ] [ abedi ] [ بازدید : 26 ] [ نظرات (0) ]
🔺️جزییات وام جهش تولید مسکن اعلام شد محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی:

🔺️جزییات وام جهش تولید مسکن اعلام شد

محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی:

🔹سقف وام طرح جهش تولید مسکن ۴۵۰ میلیون تومان است. در کلانشهرهای بالای یک میلیون نفر سقف وام ۴۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها سقف وام ۳۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرها سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

🔹همچنین سقف وام در روستاها ۲۵۰ میلیون تومان است که البته عرف این تسهیلات در مناطق روستایی ۲۰۰ میلیون تومان بوده اما برای موارد خاص تا ۲۵۰ میلیون تومان هم تسهیلات ارائه می‌شود.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ جمعه 07 آبان 1400 ] [ 2:0 ] [ abedi ] [ بازدید : 29 ] [ نظرات (0) ]
🔴باید منابع مالی طرح ها و لوایح منوط به افزایش حقوق برخی ارگان ها  به درستی دیده شود 🔰ابوترابی فرد نماینده مجلس 🔻 برخی طرح ها اعم از رتبه

🔴باید منابع مالی طرح ها و لوایح منوط به افزایش حقوق برخی ارگان ها  به درستی دیده شود

🔰ابوترابی فرد نماینده مجلس

🔻 برخی طرح ها اعم از رتبه بندی معلمان و دو طرح برای افزایش حقوق و افزایش بودجه ایثارگران در دستور کار مجلس قرار گرفته است

🔻 ما باید در زمینه افزایش حقوق ها و افزایش حقوق ارگان های متقاضی تصمیم واحدی اتخاذ کنیم
🔻 ما باید درباره طرح ها و لوایح با محتوای  افزایش حقوق، از جمله رتبه بندی معلمان یک تصمیم واحدی بگیریم.

🔻به اعتقاد بنده دولت و مجلس باید تمامی طرح ها و لوایح مربوط به افزایش حقوق را در قالب یک مجموعه مجزا بررسی کنند و بالاخره در این زمینه یکسری جلسات مشترک برگزار شود.
🔻باید منابع مالی طرح ها و لوایح منوط به افزایش حقوق برخی ارگان ها  به درستی دیده شود، در هفته گذشته ودر جلسات علنی و غیر علنی همه نمایندگان به این نتیجه رسیدیم که ۵۰ درصد بودجه امسال با کسری مواجه است.
🔻برخی طرح ها اعم از #رتبه بندی معلمان و دو طرح برای افزایش حقوق و افزایش بودجه #ایثارگران در دستور کار مجلس قرار گرفته و اینها باید مشخص شود که وقتی  ما با ۵۰ درصد کسری بودجه مواجه هستیم چطور می توانیم هزینه این طرح ها را تامین کنیم  لذا ابتدا باید منابع این طرح ها مشخص شود.
🔻بنابراین ابتدا باید مجلس و دولت دور یک میز بنشینند و در این زمینه ها با هم مذاکراتی داشته باشند و برخی اقشار مردمی را پیرو افزایش حقوق متوقع نکنند.

🔻ما ابتدا باید #شرایط مملکت را در نظر بگیریم و بعد به سمت اینگونه طرح و لوایح هزینه ای برویم.

🔻 برخی مسابقه گذاشتن تا خواسته های مردم را در بوق و کرنا کنند ولی واقعیت این است که ما می آییم پیرو این رویکرد برخی بندگان خدا را متوقع می کنیم و اما نمی دانیم منابع این اقدامات را باید از کجا تامین کنیم .
🔻 در حال حاضر ۵۰ درصد کسری بودجه داریم، منابع همان اقشاری که با افزایش حقوقشان #موافقت کردیم هم در حال حاضر در اختیار نداریم به عنوان مثال برخی اقشار خرید خدمتی شش ماه است که حقوقشان را دریافت نکرده اند. 
🔻همچنین معلمان پاداش پایان خدمتشان را یک الی دو سال است که دریافت نکرده اند و از دولت و وزارتخانه طلب دارند، پس اگر ما منابع لازم را داریم چرا نباید حقوق این افراد را بدهیم  و اگر منابعی وجود ندارد پس چرا برخی اصرار بر افزایش حقوق برخی اقشار دارند

ادامه مطلب

[ جمعه 07 آبان 1400 ] [ 1:58 ] [ abedi ] [ بازدید : 20 ] [ نظرات (0) ]
💠 لحاظ نشدن سهمیه استخدامی خانواده ایثارگران در بعضی از وزارتخانه ها / دولت سیزدهم باید ظرف 45 روز این مشکلات را برطرف میکرد "مجتبی یوسفی" عض

💠 لحاظ نشدن سهمیه استخدامی خانواده ایثارگران در بعضی از وزارتخانه ها / دولت سیزدهم باید ظرف 45 روز این مشکلات را برطرف میکرد

"مجتبی یوسفی" عضو هیئت رئیسه مجلس:

🔹در بحث استخدام ها در حال حاضر شاهدیم که در برخی از وزارتخانه ها اگر چه آزمون استخدامی برگزار می شود اما سهمیه ای که باید برای خانواده های ایثارگران اعم از شهدا، جانبازان و آزادگان لحاظ شود؛ متاسفانه در نظر گرفته نمی شود و همچنین اجرای قانون استخدام معلولان که آن هم باید سهمیه ویژه ای در نظر گرفته شود، فراموش و یا اصلا اجرایی نمی شود.

 🔹 انتظار ما از دولت سیزدهم برطرف کردن این مشکلات بود؛ چرا که طبق وعده ای که دولت داده، این بود که در 45 روز موضوع را پیگیری و معضلات را برطرف کند.

       《5 آبان ماه 1400》

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 07 آبان 1400 ] [ 1:57 ] [ abedi ] [ بازدید : 20 ] [ نظرات (0) ]
📸ماموریت رئیس قوه قضاییه به رئیس دادگستری خوزستان برای ایجاد اولین دادگاه خاص رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی مربوط به خانواده شهدا 🔸

📸ماموریت رئیس قوه قضاییه به رئیس دادگستری خوزستان برای ایجاد اولین دادگاه خاص رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی مربوط به خانواده شهدا

🔸در دیدار رئیس قوه قضاییه با اقشار مختلف مردم خوزستان مطرح شد؛

🔹حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به رئیس دادگستری خوزستان برای ایجاد اولین دادگاه خاص رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی مربوط به خانواده شهدا در این استان ماموریت داد

🔹بارها از دولت خواسته شده به قانون تغییر کاربری عمل کند اما برخی دهیاران و شوراها مجوزهای غیرقانونی می‌دهند که منشا برخی مشکلات می‌شود

🔹گاهی راه حلی که برای یک مسئله به ذهن یک کشاورز یا یک کارگر می‌رسد ممکن است به ذهن یک مسئول نرسد و مسئولان باید از نظرات مردمی استقبال کنند

🔹قوه قضاییه به مناسبت های مختلف از مقام معظم رهبری درخواست عفو و بخشودگی برای زندانیان می کند و ایشان با توجه به شخصیت رئوفی که دارند با این پیشنهاد موافقت می کنند

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 07 آبان 1400 ] [ 1:55 ] [ abedi ] [ بازدید : 22 ] [ نظرات (0) ]
میلاد با سعادت پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) بر مسلمانان جهان تهنیت باد ♻️ ‍ ‍ ‍ https://t.me/joinchat/AAAAAEWvD7jrieW8BZaAAA

میلاد با سعادت پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) بر مسلمانان جهان تهنیت باد ♻️

‍ ‍ ‍ 

https://t.me/joinchat/AAAAAEWvD7jrieW8BZaAAA

ادامه مطلب

[ یکشنبه 02 آبان 1400 ] [ 2:4 ] [ abedi ] [ بازدید : 29 ] [ نظرات (0) ]
✴️ آغاز بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک از فردا

✴️ آغاز بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک از فردا

🔸پس از تصویب بررسی «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی» (عنوان جدید طرح صیانت) طبق اصل۸۵ قانون اساسی، نخستین جلسه کمیسیون مشترک مجلس فردا برگزار می‌شود.

🔸با کامل شدن اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» نخستین جلسه این کمیسیون، فردا یکشنبه (۱۸مهر) برگزار می‌شود.

🔸سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اصل۸۵ این اختیار را به کمیسیون مشترک می‌دهد که بعد از جمع‌بندی طرح، آن را مستقیما به شورای نگهبان بفرستد./همشهری

ادامه مطلب

[ شنبه 17 مهر 1400 ] [ 18:56 ] [ abedi ] [ بازدید : 21 ] [ نظرات (0) ]
✴️ جزییات ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی دی ۱۴۰۰ 🔸وا

✴️ جزییات ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی دی ۱۴۰۰

🔸و زمان ثبت نام متقاضیان امریه اعزام ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ از روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ است.

🔸مشمولین تمامی استان ها به غیر از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، خراسان جنوبی، قزوین، قم، کرمانشاه، گیلان، لرستان، هرمزگان و همدان مجاز به ثبت نام هستند.

🔸مدرک تحصیلی متقاضیان:  دکتری، فوق لیسانس و لیسانس

ادامه مطلب

[ دوشنبه 12 مهر 1400 ] [ 15:8 ] [ abedi ] [ بازدید : 21 ] [ نظرات (0) ]
👁‍🗨 طرح جدید نمایندگان مجلس 🔸 ۴

👁‍🗨 طرح جدید نمایندگان مجلس 

🔸 ۴۶نماینده مجلس طرحی را برای ساماندهی خدمت سربازی به مجلس ارائه داده‌اند که بر اساس آن، مشمولانی که ۸ سال غیبت دارند می‌توانند با پرداخت مبالغی که از ۲۰ میلیون تا ۸۰۰ میلیون تومان متغیر است، کارت معافیت دریافت کنند.

🔸درآمد حاصل از اجرای این طرح قرار است برای خدمت‌رسانی به رزمندگان معسر هزینه شود.

🔸متن کامل طرح ساماندهی و تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی را در پیج اینستاگرامی کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

https://instagram.com/stories/isar.1396/2664819873387789591?utm_medium=share_sheet

ادامه مطلب

[ شنبه 27 شهريور 1400 ] [ 9:28 ] [ abedi ] [ بازدید : 53 ] [ نظرات (0) ]
📌 ۲۲ تا ۲۵ شهریور؛ مهلت انتخاب حوزه قضایی پذیرفته‌شدگان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹ 🔸قبول‌شدگان مرحله شفاهی آزمون مرکز وکلای قوه قضا

📌 ۲۲ تا ۲۵ شهریور؛ مهلت انتخاب حوزه قضایی پذیرفته‌شدگان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹

🔸قبول‌شدگان مرحله شفاهی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه می‌توانند از بیست و دوم تا بیست و پنجم شهریور اولویت حوزه های قضایی انتخابی خود را مشخص کنند.

🔸حوزه‌های قضایی در استان‌ محل پذیرش بر اساس نمره نهایی «مجموع نمرات کتبی و شفاهی» کسب شده از سوی داوطلبان مشخص خواهد شد.

🔸پس از اتمام ثبت درخواست‌ها در تاریخ ۲۸ شهریورماه به کلیه داوطلبان مهلت داده می‌شود تا صرفا برای یک مرتبه اولویت‌های انتخابی خود را در صورت تمایل ویرایش کنند.

ادامه مطلب

[ دوشنبه 22 شهريور 1400 ] [ 15:2 ] [ abedi ] [ بازدید : 40 ] [ نظرات (0) ]
💠 شفافیت خدمات به ایثارگران باید اولویت رئیس جدید بنیاد باشد "حجت الاسلام پژمانفر" عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی: 🔹

💠 شفافیت خدمات به ایثارگران باید اولویت رئیس جدید بنیاد باشد

"حجت الاسلام پژمانفر" عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:

🔹تاکنون ضعف های زیادی در حوزه ایثارگران و بنیاد شهید و امور ایثارگران داشته ایم که بخش اساسی آن در ارتباط با همین عدم شفافیت نسبت به مسائل ایثارگری است.

🔹رئیس جدید بنیاد باید خدماتی که در بنیاد شهید به ایثارگران داده می شود را شفاف کند, چرا که با سابقه دیرینه ای که نماینده ها در ادوار مختلف نسبت به تحقیق و تفحص در بنیاد شهید داشته اند، نشان دهنده این است که به هر حال مدیریت بنیاد شهید، مدیریت دقیق و شفافی نبوده و این مهم ترین خواسته ما در حال حاضر است.

🔹 شفافیت در بخش های مختلف بنیاد شهید یک دنیا کار است. 

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ دوشنبه 22 شهريور 1400 ] [ 14:59 ] [ abedi ] [ بازدید : 51 ] [ نظرات (0) ]
🔻با صدور احكام جداگانه اي از سوي رييس سازمان برنامه و بودجه؛ 🔹روساي كارگروه‌ها و اعضاي ستاد تهيه و تدوين لايحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ من


🔻با صدور احكام جداگانه اي از سوي رييس سازمان برنامه و بودجه؛

🔹روساي كارگروه‌ها و اعضاي ستاد تهيه و تدوين لايحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند

🔹با آغاز بكار تدوين لايحه بودجه سال ۱۴۰۱، دكتر ميركاظمي، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور طي احكام جداگانه اي روساي كارگروه ها و اعضاي اين ستاد را منصوب كرد. 

🔹براساس اين احكام "دكتر سيد حميد پور محمدي؛ رييس شوراي راهبري و تلفيق برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ و رييس كارگروه تبصره ها"، "دكتر محمدحسين رحمتي؛ رييس كارگروه برنامه بررسي هاي اقتصادي،‌ سرمايه گذاري، توليد و اشتغال"، " علي حيدر نوري؛ رييس كارگروه برنامه منابع و مصارف بودجه و رييس كارگروه برنامه ساماندهي نظام حقوق و دستمزد"، "مهندس امير اميني؛ رييس كارگروه برنامه پياده سازي الزامات آمايش سرزميني بودجه"،"دكتر اميد حاجتي، دكتر جواد حسين زاده، دكتر قاسم رمضانپور نرگسي، دكتر احمدصميمي، دكتر حميدرضا عدل، دكتر رحيم ممبيني، دكتر عليرضا نعمتي، دكتر حميد پوراصغري و خانم مژگان خانلو هر كدام عضو ستاد تهيه و تدوين لايحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ "منصوب شدند.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 14 شهريور 1400 ] [ 18:54 ] [ abedi ] [ بازدید : 35 ] [ نظرات (0) ]
✴️ استعفای قاضی زاده هاشمی اعلام وصول شد 🔸 رئیس مجلس شورای اسلامی استعفای سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی را اعلام وصول کرد. 🔸


✴️ استعفای قاضی زاده هاشمی اعلام وصول شد

🔸 رئیس مجلس شورای اسلامی استعفای سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی را اعلام وصول کرد. 
🔸 پیش ازین گفته می‌شد، ایشان قرار است به عنوان معاون رییس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تعیین شود.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ یکشنبه 14 شهريور 1400 ] [ 18:48 ] [ abedi ] [ بازدید : 58 ] [ نظرات (0) ]
⭕بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شد 🔸️سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: 🔹️


⭕بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شد

🔸️سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:

🔹️ با رأی اعضای هیئت امنای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، بابک نگاهداری به عنوان رئیس این مرکز انتخاب شد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ یکشنبه 14 شهريور 1400 ] [ 18:46 ] [ abedi ] [ بازدید : 41 ] [ نظرات (0) ]
🔻شماره پیامک ارتباط مردم با وزیر کشور اعلام شد 🔹روابط عمومی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای شماره سامانه پیامکی برای ارتباط مردم با وزیر کشور ر


🔻شماره پیامک ارتباط مردم با وزیر کشور اعلام شد

🔹روابط عمومی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای شماره سامانه پیامکی برای ارتباط مردم با وزیر کشور را اعلام کرد.

🔹روابط عمومی وزارت کشور با توضیح این روند که پیام‌های واصله پس از دسته‌بندی و اولویت‌گذاری در بخش ذیربط، به رویت وزیر کشور می‌رسد، شماره ۳۰۰۰۷۷۸۸ را بدین منظور معرفی کرد.
کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ یکشنبه 14 شهريور 1400 ] [ 18:45 ] [ abedi ] [ بازدید : 31 ] [ نظرات (0) ]
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
صفحات وب

تصویر ثابت