اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن

نحوه محاسبه جبهه منقضی خدمت‌های سربازی (دوره احتیاط ۶ ماهه) نحوه محاسبه جبهه منقضی خدمت‌های سربازی (دوره احتیاط ۶ ماهه) (بخشنامه شماره ۰۰۱۹

نحوه محاسبه جبهه منقضی خدمت‌های سربازی (دوره احتیاط ۶ ماهه)

نحوه محاسبه جبهه منقضی خدمت‌های سربازی (دوره احتیاط ۶ ماهه) (بخشنامه شماره ۰۰۱۹۱/۸۵/۱/۲۲۱۶ مورخ ۸/۳/۱۴۰۰ ستاد کل نیروهای مسلح)
از: معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح
به: آجا- امیر معاون محترم نیروی انسانی
موضوع: نحوه محاسبه جهبه منقضی خدمت‌های سربازی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی
بازگشت به : ۷۴/۱۱۰/۱۹۶/۱۴۰۰ - ۲۸/۱/۱۴۰۰
سلام علیکم؛ با صلوات بر محمد و آل محمد؛
با احترام؛
۱- با توجه به ابهام به وجود آمده و به منظور تعیین تکلیف موضوع و جلوگیری از مراجعات افراد و تعاطی مکاتبات، تصریح می‌گردد سابقه جبهه آن عده از افرادی که خدمت دوره ضرورت سربازی خود را قبل از پیروزی انقلاب اسلامی (و یا قبل از شروع جنگ تحمیلی عراق علیه جمهوری اسلامی ایران سپری نموده اند) و با شروع جنگ تحمیلی طی فراخوان صورت گرفته جهت طی دوره احتیاط شش ماهه، به خدمت اعزام -صرف  نظر از اینکه در زمان اعزام، در استخدام دستگاه‌های اجرایی بوده باشند و یا خیر - و در یگان‌های تابعه آجا، سازماندهی و بدین نحو در جبهه حضور یافته اند، برابر ضوابط نحوه احتساب سابقه جبهه کارکنان وظیفه، سه چهارم خدمت در جبهه این افراد به صورت داوطلبانه محاسبه شده و مابقی سابقه جبهه موظفی، می‌باشد.
۲- خواهشمند است دستور فرمائید با نگرش به مفاد مطروحه، مراتب به نحو شایسته به مبادی ذی‌ربط در آن سازمان که مجاز به صدور گواهی جبهه هستند ابلاغ و تأکید گردد به هنگام تنظیم و صدور گواهی جبهه برای متقاضیان به ویژه افراد مورد اشاره در بند (۱)، با بررسی دقیق سوابق و اطلاعات موجود در سامانه کارت ایثار داخلی آجا -به مدت جبهه مندرج بر روی کارت ایثار اکتفا نشود.، عنوان منقضی خدمت، دوره احتیاط و میزان احتساب مدت سابقه داوطلبانه (سه چهارم) را نیز قید نمایند.
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح- سرتیپ پاسدار محمدجواد زاده کمند


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ یکشنبه 23 خرداد 1400 ] [ 9:24 ] [ abedi ] [ بازدید : 0 ] [ نظرات () ]
🔴اعلام جزئیات ثبت نام یارانه بگیران جدید 👈🏻حاجت، رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها: 🔹امسال منابع پرداخت یارانه ۳۵ درصد رشد کرده است. س

🔴اعلام جزئیات ثبت نام یارانه بگیران جدید 

👈🏻حاجت، رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها: 

🔹امسال منابع پرداخت یارانه ۳۵ درصد رشد کرده است. سال گذشته منابع پرداخت یارانه ۲۵۰هزار میلیارد تومان بوده که امسال به ۳۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
🔹یک هفته ای است که آئین نامه ثبت نام یارانه بگیران جدید توسط دولت ابلاغ شده است.
🔹منابع امسال سازمان هدفمند سازی یارانه ها مانند سال گذشته است و زیاد تفاوت نکرده است و ما باید به یارانه بگیران جدید با مصلحت سنجی و  اولویت بندی  یارانه پرداخت خواهیم کنیم.
🔹وظیفه ما در ثبت نام های جدید تحویل گرفتن لیست نهایی از وزارت رفاه است و بعد از طی شدن مراحلی نظیر آزمون وسع و صحت سنجی ها ما ملزوم به پرداخت یارانه ها هستیم.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ یکشنبه 23 خرداد 1400 ] [ 9:21 ] [ abedi ] [ بازدید : 2 ] [ نظرات () ]
🔴جهت اطلاع ایثارگران: 📍شروع واکسیناسیون کرونای جانبازان ۲۵ تا ۵۰ درصد و همسران جانبازان ۷۰ درصد 🔶 دکنر عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و

🔴جهت اطلاع ایثارگران:
📍شروع واکسیناسیون کرونای جانبازان ۲۵ تا ۵۰ درصد و همسران جانبازان ۷۰ درصد

🔶 دکنر عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از انجام هماهنگی‌های لازم به منظور آغاز واکسیناسیون کرونای جانبازان ۲۵ تا ۵۰ درصد با اولویت جانبازان شیمیایی و همسران جانبازان ۷۰ درصد خبر داد. 

متن کامل خبر 👇

📥http://www.isaar.ir/fa/news/379120/

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 20 خرداد 1400 ] [ 2:19 ] [ abedi ] [ بازدید : 8 ] [ نظرات () ]
💠 توانمندسازی بانوان شاهد و ایثارگر جزو اولویت های بنیاد شهید/ وظیفه مسئولین و دستگاه ها، پیگیری و نظارت بر اجرای قوانین ایثارگران "فریده ا

💠 توانمندسازی بانوان شاهد و ایثارگر جزو اولویت های بنیاد شهید/ وظیفه مسئولین و دستگاه ها، پیگیری و نظارت بر اجرای قوانین ایثارگران

"فریده اولاد قباد"مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر استان فارس:

🔹توانمندسازی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه بانوان شاهد و ایثارگر یکی از اولویت‌های بنیاد است.

🔹بنیاد شهید و امور ایثارگران متولی امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است اما جامعه بزرگ ایثارگری متعلق به همه حاکمیت و کشور هستند و دولتمردان باید توجه ویژه به مطالبات به‌حق جامعه ایثارگران داشته باشند.

🔹یکی از مهمترین خلأها و مشکلات، نظارت بر حسن اجرای قوانین خدمات‌رسانی به ایثارگران است و همه دستگاه‌ها و مسئولان در جهت استیفای حقوق شرعی و قانونی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موظف به پیگیری و نظارت بر حسن اجرای این قوانین هستند.

         《13 خرداد 1400》

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 14 خرداد 1400 ] [ 11:23 ] [ abedi ] [ بازدید : 5 ] [ نظرات () ]
💠 محاسبه معوقات جانبازان، بیشتر مربوط به افرادی است که مشمول ماده ۳۸ هستند که براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، از سال ۱۳۹۱ تا پا

💠 محاسبه معوقات جانبازان، بیشتر مربوط به افرادی است که مشمول ماده ۳۸ هستند که براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، از سال ۱۳۹۱ تا پایان سال ۱۳۹۹، مطالباتی دارند. در این خصوص، احکام هم ترازی، توسط ستاد کل تنظیم و به بنیاد شهید ارسال شده است.

🔹ما در سال قبل، ۱۷۱۰ میلیارد تومان تامین اعتبار کردیم و طی دو مرحله به تعدادی از ایثارگرانی که مشمول شده بودند، پرداخت کردیم. بعد از این، تعدادی از ایثارگران، حدود ۳ تا ۴ هزار نفر، درخواست معوقات دادند و دوباره مشمول شدند که تا کنون معوقه نگرفته اند.

🔹 بقیه افراد نیز هیچکدام کامل معوقات خود را دریافت نکرده اند، یعنی تمام کسانی که مشمول شده اند، طلبکار هستند. در بودجه سال ۱۴۰۰، این مبلغ پیش بینی شده است و منتظر تامین اعتبار هستیم. هر زمان این اتفاق افتاد، هم کسانی که در مراحل قبلی مبالغی را گرفته بودند، ما به التفاوت خود را دریافت می‌کنند و هم کسانی که چیزی نگرفته بودند، به طور کامل در مرحله سوم، معوقاتشان پرداخت می‌شود.

🔹 محاسبه معوقات بر مبنای هم ترازی با نیرو‌های مسلح است. احکام ایثارگران، توسط ستاد کل نیرو‌های مسلح صادر و به بنیاد شهید ابلاغ می‌شود و بنیاد تنها مرجع پرداخت کننده است.

         《13 خرداد 1400》

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ جمعه 14 خرداد 1400 ] [ 11:20 ] [ abedi ] [ بازدید : 10 ] [ نظرات () ]
▪️سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد تسلیت باد. کمپین رزمندگان و جانبازان کشور @newchanlkomakmaeeshat

▪️سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد تسلیت باد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ جمعه 14 خرداد 1400 ] [ 11:15 ] [ abedi ] [ بازدید : 8 ] [ نظرات () ]
🔴تصویب کلیات طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه 🔰بابایی کارنا

🔴تصویب کلیات طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه

🔰بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس
🔻 از تصویب کلیات طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
🔻 در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه مورد بررسی قرار گرفت.

🔻 ما بر اساس بررسی‌های به عمل آمده که با همکاری قوه قضاییه صورت گرفت، مطلع شدیم مبلغی که تحت عنوان حقوق به کارکنان بخش اداری دستگاه قضایی پرداخت می‌شود در #شان این قوه نیست، کما اینکه ۵۰ درصد آنها کمتر از ۳ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند و تقریبا میانگین حقوق و همه مزایای آنها در سال ۶ میلیون تومان است و این در حالی است که هیچ کدام از آنها اجازه ندارند شغل دیگری حتی خارج از سیستم قضایی داشته باشند و اگر در این زمینه تخلف کنند از سوی بخش‌های نظارتی قوه قضاییه تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

🔻این افراد تنها منبع درآمدشان از طریق دادگستری بوده به این صورت که ارکان یک شعبه قضایی متشکل از قاضی و ۳ کارمند ماهانه ۳۰۰پرونده را از صدور رای تا تنظیم کردن آراء و دعوت از متهمان، شاکیان و وکلا مورد بررسی قرار می‌دهند اما حقوق کافی دریافت نمی‌کنند.
🔻 تبدیل این طرح به قانون می‌تواند بخشی از حقوق کارکنان دستگاه قضایی را ترمیم کند، هرچند این همه راه نیست و ما باید بجایی برسیم که هیچ فرد فعال در قوه قضاییه از کارمندان تا قضات، چشمداشتی به بیرون از قوه قضاییه نداشته باشند و دغدغه‌های مالی خود را از مسیر حمایت‌های داخل این قوه رفع کنند.
🔻 ما رویکرد حمایت از کارکنان بخش اداری قوه قضاییه را در کمیسیون دنبال می‌کنیم و در همین راستا فوریت این طرح را در نشست امروز به تصویب رساندیم و جزییات آن را نیز بررسی می‌کنیم، همچنین تلاش خواهیم کرد که طرح مذکور در صحن نیز با اولویت مورد بررسی قرار گیرد و چون اعتبارات لازم برای آن نیز از طریق ردیف‌های اختصاصی قوه قضاییه تامین خواهد شد مشمول اصل ۷۵ نیز قرار نخواهد گرفت.
🔻 در این نشست رحیمی معاون منابع انسانی قوه قضاییه و کارشناسانی از دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و طراحان این طرح  حضور داشتند.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ دوشنبه 03 خرداد 1400 ] [ 17:30 ] [ abedi ] [ بازدید : 20 ] [ نظرات () ]
افراد مشمول ماده ۲۱ قانون ایثارگران خانواده های شاهد ، جانبازان و آزادگان همسر و فرزندان شهدا همسر و فرزندان جانبازان ۲۵درصد و بالاتر

افراد مشمول ماده ۲۱ قانون ایثارگران 

خانواده های شاهد ، جانبازان و آزادگان 

همسر و فرزندان شهدا 

همسر و فرزندان جانبازان ۲۵درصد و بالاتر

فرزندان و همسران آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت ،اسرا و خواهر و برادر شهدا

رزمندگان دارای حداقل شش ماه سابقه جبهه داوطلبانه و همسر و فرزندان آنان 

فرزندان جانبازان زیر ۲۵درصد و آزادگان کمتر یکسال اسارت


لازم بذکر است سه چهارم مدت حضور در جبهه سربازان و پایوران( کادر ) داوطلبانه محسوب میشود 


   بند ذ  ماده 87  قانون برنامه ششم :
 ماده (21) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به شرح زیر اصلاح می‌شود.
عبارت «اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی» بعد از عبارت «تأمین نیروهای مورد نیاز خود را» اضافه می‌شود.
تبصره 1- وضعیت استخدامی مشمولان این ماده حداکثر پس از  سه ماه رسمی‌قطعی می‌گردد

 ماده 32  قانون مدیریت خدمات کشوری : 
 هریک از کارمندان دستگاههای اجرائی ، متصدی یکی از پستهای سازمانی خواهند بود و هرگونه به کارگیری افراد و پرداخت حقوق بدون داشتن پست سازمانی مصوب پس از یک سال از ابلاغ این قانون ممنوع است .
تبصره- دستگاههای اجرائی می توانند در شرایط خاص با تأیید سازمان تا ده درصد پستهای سازمانی مصوب، بدون تعهد استخدامی و در سقف اعتبارات مصوب افرادی را به صورت ساعتی یا کار معین برای حداکثر یک سال به کارگیرند.

 ماده 17 قانون مدیریت خدمات کشوری: 
به دستگاههای اجرائی اجازه داده می شود ازطریق مناقصه و با عقد قرارداد با شرکتها و
مؤسسات غیردولتی براساس فعالیت مشخص ، حجم کار معین ، قیمت هر واحد کار و قیمت کل به طور شفاف و مشخص بخشی از خدمات موردنیاز خود را تأمین نمایند. در صورت عدم مراجعه متقاضیان، اجازه داده می شود با رعایت قانون برگزاری مناقصات و تأیید سازمان از طریق ترک تشریفات مناقصه
اقدام گردد.
تبصره - شرکتهای موضوع این ماده حسب وظایف مربوط توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور یا وزارت کار وامور اجتماعی تعیین صلاحیت شده و درصورت تخلف از حکم این ماده لغو صلاحیت می گردند 

ماده 45 قانون مدیریت خدمات کشوری: 
  از تاریخ تصویب این قانون، استخدام در دستگاههای اجرائی به دو روش ذیل انجام می پذیرد.
الف - استخدام رسمی برای تصدی پستهای ثابت در مشاغل حاکمیتی.
ب - استخدام پیمانی برای تصدی پستهای سازمانی و برای مدت معین


تبصره 2 بند( و ) ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه :

رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاه‌های مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرط سنی، تحصیلی، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتداء، آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ دوشنبه 03 خرداد 1400 ] [ 17:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 33 ] [ نظرات () ]
با سلام و عرض ادب در پی سئوالات مکرر عزیزان در خصوص اینکه سه چهارم مدت حضور در جبهه سربازان و پایوران داوطلبانه محسوب میشود یا خیر ؟ بدینوسی

با سلام و عرض ادب 

در پی سئوالات مکرر عزیزان در خصوص اینکه سه چهارم مدت حضور در جبهه سربازان و پایوران داوطلبانه محسوب میشود یا خیر ؟ بدینوسیله به اطلاع عزیزان میرساند سه چهارم مدت حضور در جبهه سربازان و پایوران( کادر نیروهای مسلح ) داوطلبانه محسوب میشود بصورت مثال اگر رزمنده عزیزی بعنوان سرباز یا کادر نیروهای مسلح تا تاریخ ۲۷ مرداد ۶۷ حداقل ۸ ماه سابقه جبهه داشته باشد شش ماه آن داوطلبانه محسوب میشود و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد 

در ضمن قبلا لغو شده بود ولی با تلاش و پیگیری مستمری که داشتیم مجددا برقرار شد و عزیزان میتوانند از امتیازاتی که در قانون پیش بینی شده مثل تبدیل وضعیت استفاده نمایند

جهت اطلاع عزیزان 
ملایی 

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ دوشنبه 03 خرداد 1400 ] [ 17:21 ] [ abedi ] [ بازدید : 33 ] [ نظرات () ]
#مهم ♨️ قابل توجه همسران و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد 🔹 بدینوسیله به اطلاع کلیه فرزندان و همسران جانبازان گرانقدر زیر 25 داوطلب شرکت در

#مهم 

♨️ قابل توجه همسران و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد 

🔹 بدینوسیله به اطلاع کلیه فرزندان و همسران جانبازان گرانقدر زیر 25 داوطلب شرکت در کنکور سراسری دانشگاه‌ها میرساند ؛

بنا به درخواست اداره کل آموزش و نظر به اینکه مطابق ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه امکان بهره مندی از سهمیه 5درصدی ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای فرزندان و جانبازان زیر 25 درصد فراهم شده است و بهره مندی از این تسهیلات قانونی مستلزم ثبت اطلاعات منسوبین جانبازان مشمول در سیستم سجایا میباشد، لذا به منظور امکان اعمال سهمیه داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمونهای سراسری ، تا تاریخ 30 خرداد 1400 نسبت ثبت اطلاعات منسوبین جانبازان زیر 25 درصد و سایر داوطلبان آزمونهای سراسری جامعه هدف که اطلاعات منسوبین آنها در سیستم ثبت نشده است اقدام مقتضی معمول دارند.

🔸جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فرهنگی بنیاد محل سکونت تماس حاصل فرماید.

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400 ] [ 2:22 ] [ abedi ] [ بازدید : 46 ] [ نظرات () ]
خبر خوش برای جانبازان زیر ۲۵ درصد دکتر نوروزی رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی : طرح تسری تسهیلات جانبازان ۲۵ درصد به جان

خبر خوش برای جانبازان زیر ۲۵ درصد

دکتر نوروزی رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی :

طرح تسری تسهیلات جانبازان ۲۵ درصد به جانبازان زیر ۲۵ درصد در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی کلید خورد


لازم بذکر است که پیشنهاد این طرح توسط این کمپین ارائه گردیده است 

البته پیشنهاد کمپین ارائه درصد به رزمندگان و تسری همراه بوده که پیگیر خواهیم بود 
 
جزئیات متعاقبا از طریق همین کانال اطلاع رسانی خواهد شد 

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400 ] [ 2:19 ] [ abedi ] [ بازدید : 88 ] [ نظرات () ]
کمک هزینه ایثارگران متوفی وخانواده آنها چگونه محاسبه وپرداخت می گردد؟

کمک هزینه ایثارگران متوفی وخانواده آنها چگونه محاسبه وپرداخت می گردد؟

کمک هزینه ایثارگران متوفی به استناد ماده48( قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ) و با توجه به تعریف ایثارگر (شهید ،مفقود ،جانباز و آزاده ) مشمولين دريافت این كمك هزينه بشرح ذيل اعلام مي گردد:خانواده جانبازان و آزادگان غير مستخدم دولت( غير مستخدم دستگاههاي اجرايي كشوري و لشگري ) متوفي مشروط به عدم دريافت اين كمك هزينه به موجب قوانين و مقررات ديگر . با توجه به مفاد ماده 48 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران صرفا خانواده گروه هاي مذكور مشمول بهره مندي از كمك هزينه فوت بوده ودرصورت فوت ساير گروهها نظير والدين شهدا ، همسران شهدا ، همسران جانبازان ، همسران آزادگان ، فرزندان شهدا و ... پرداخت كمك هزينه فوت به خانواده آنان امكان پذير نمي باشد و پرداخت كمك هزينه فوت به خانواده اين افراد منوط به اصلاح قانون است . كمك هزينه فوت پس از فوت هر يك از ايثارگران مشمول ، طبق شرايط تعيين شده و باارائه مدارك ذيل به خانواده آنان قابل پرداخت خواهد بود.1-گواهي انحصار وراثت 2-شماره شباي حساب بانكي همسر ،فرزندان و والدين متوفي3-تصوير شناسنامه و كارت ملي همسر( تمام صفحات) ،فرزندان و والدين متوفي4-تصوير شناسنامه باطل شده وتصوير كارت ملي متوفي 5- گواهي فوت ازسوي مراجع ذي صلاح تذكر: سهم هريك از اعضاي خانواده از كمك هزينه فوت مي بايست بر اساس گواهي انحصار وراثت به خود فرد ذينفع پرداخت شود ، ليكن در صورتيكه فردي از اعضاء خانواده براي دريافت كمك هزينه فوت داراي وكالتنامه تنظيمي توسط دفاتر ثبت اسناد رسمي و داراي اعتبار از ساير افراد خانواده باشد ،پرداخت سهم موكلين از كمك هزينه فوت به وكيل بلامانع است . نحوه محاسبه ميزان كمك هزينه فوت عبارت است از: حاصل ضرب امتياز كمك هزينه فوت مندرج در قانون بودجه ساليانه در ضريب حقوق شاغلين قانون مديريت خدمات كشوري و كارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ جمعه 24 ارديبهشت 1400 ] [ 9:39 ] [ abedi ] [ بازدید : 51 ] [ نظرات () ]
✅یارانه اردیبهشت ماه فرداشب واریز می‌شود/قسط یازدهم وام کسر می شود 🔹یارانه نقدی اردیبهشت ماه طبق روال ماه‌های قبل ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ ا

✅یارانه اردیبهشت ماه فرداشب واریز می‌شود/قسط یازدهم وام کسر می شود

🔹یارانه نقدی اردیبهشت ماه طبق روال ماه‌های قبل ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

🔹مبلغ آن نیز از اولین واریزی تا این ماه تغییری نکرده و همان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

🔹همچنین یازدهمین قسط مرحله اول وام یک میلیون تومانی به مبلغ ۳۵ هزار تومان از یارانه این ماه ۲۱ میلیون خانوار کسر می‌شود.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 ] [ 20:40 ] [ abedi ] [ بازدید : 16 ] [ نظرات () ]
📸 میزان زکات فطره ۱۴۰۰

📸 میزان زکات فطره ۱۴۰۰

ادامه مطلب

[ یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 ] [ 20:37 ] [ abedi ] [ بازدید : 6 ] [ نظرات () ]
✔وضعیت کارنامه سبزها با حضور وزیر آموزش و پرورش بررسی می‌شود ✔ بسیاری از پذیرفته شدگان به ناحق در مصاحبه رد شده‌اند ✔تعیین تکلیف رتبه بن

✔وضعیت کارنامه سبزها با حضور وزیر آموزش و پرورش بررسی می‌شود

✔ بسیاری از پذیرفته شدگان به ناحق در مصاحبه رد شده‌اند

✔تعیین تکلیف رتبه بندی و کارنامه سبزها در دستور کار مجلس

✔مصاحبه‌های آموزش و پرورش موجب حذف برخی افراد می‌شود

✔آموزش پرورش نباید با روح و روان داوطلبین استخدام  بازی کند

🔻 جلیل رحیمی جهان آبادی، عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به کمبود ۱۸۰ هزار معلم در آموزش و پرورش، تصریح کرد: بسیاری از کارنامه سبزهای قبول شده در آموزش و پرورش از سوابق علمی و تحصیلی بسیار خوبی برخوردارند ولی در مصاحبه‌های آموزش و پرورش به ناحق رد می‌شوند؛ مجلس به این موضوع ورود خواهد کرد.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 ] [ 9:26 ] [ abedi ] [ بازدید : 18 ] [ نظرات () ]
🔴تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد 🔰سردار حسن‌زاده مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور

🔴تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد
 
🔰سردار حسن‌زاده مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران 

🔻ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و اعلام شغل محل‌های جدید از سوی چند دستگاه اجرایی تا روز ۱۷ اردیبهشت تمدید شد.

🔻شغل محل‌های جدید وزارت آموزش و پرورش، سازمان جنگل‌ها و بنیاد شهید و امور ایثارگران به شغل محل‌های قبلی اضافه شده است.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 ] [ 9:23 ] [ abedi ] [ بازدید : 20 ] [ نظرات () ]
♨️📢 خبر جدید از برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در خرداد 1400 📋 معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ت

♨️📢 خبر جدید از برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در خرداد 1400

📋 معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از استخدام 50 هزار معلم جدید در سال 1400 خبر داد؛ 25 هزار نفر از این معلمان از طریق کنکور سراسری و 25 هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی دانش آموختگان سایر دانشگاه‌ها به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

🔹آقای علی الهیار ترکمن افزودند: اطلاعات کمبود معلم در آموزش و پرورش را در اختیار سازمان امور اداری استخدامی قرار دادیم و در حال دریافت مجوز و اجرای روند استخدام این معلمان از این سازمان هستیم.
🔹10 هزار نفر از سهمیه آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش همچنان باقی مانده است که این تعداد نیز به سهمیه استخدامی امسال افزوده شده است و افراد واجد شرایط متقاضی استخدام در آموزش و پرورش می‌توانند در آزمون استخدامی که خرداد امسال برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 07 ارديبهشت 1400 ] [ 21:12 ] [ abedi ] [ بازدید : 17 ] [ نظرات () ]
💠 اعلام جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران واجد شرایط مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران: 🔹جانبازان ۷۰ درصد ویژه ماه

💠 اعلام جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران واجد شرایط

مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

🔹جانبازان ۷۰ درصد ویژه ماهیانه ۲۷۰ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۸۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت 

🔹 سایر جانبازان ۷۰ درصد ماهیانه ۲۲۵ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۵۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت

🔹 جانبازان ۵۰ درصد تا ۶۸ درصد ماهیانه ۱۸۰ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۲۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت 

🔸 تعدادی از فرزندان شهدا و جانبازان بین ۲۵ تا ۴۹ درصدی که به تشخیص کمیسیون پزشکی بنیاد دارای ضایعات جسمی و حرکتی هستند و توانایی استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی را ندارند ماهیانه ۱۳۵ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۹۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت خواهند داشت.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 07 ارديبهشت 1400 ] [ 21:10 ] [ abedi ] [ بازدید : 19 ] [ نظرات () ]
#بسیار_مهم ♨️ اعلام جزئیات جدید آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد ✍ "۷ ا

#بسیار_مهم

♨️ اعلام جزئیات جدید آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد 

✍ "سعید اوحدی" رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز (سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1400 )  در دیدار با تعدادی از فرزندان شهدا پیگیری‌های انجام شده برای تحقق بند (ج) ماده ۸۷ احکام برنامه ششم توسعه و آخرین وضعیت و جزئیات آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد را تشریح کرد.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

ادامه مطلب

[ سه شنبه 07 ارديبهشت 1400 ] [ 21:5 ] [ abedi ] [ بازدید : 14 ] [ نظرات () ]
میلاد امام حسن مجتبی مبارک باد

کمپین  رزمندگان وجانبازان کشور 

ادامه مطلب

[ سه شنبه 07 ارديبهشت 1400 ] [ 20:57 ] [ abedi ] [ بازدید : 12 ] [ نظرات () ]
💠 آخرین وضعیت پرونده شهدای مدافع سلامت "

💠 آخرین وضعیت پرونده شهدای مدافع سلامت

" سعید اوحدی" رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه زنده «سیمای خانواده» شبکه یک سیما:

🔹 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ، در این ایام بهترین‌ها را برای خانواده‌های عزیز ایثارگران به‌ویژه همسران شهدا و جانبازان و فرزندان شهدا آرزو داریم.

🔹 در خصوص آخرین وضعیت پرونده شهدای مدافع سلامت، کمیته ملی متشکل از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس سازمان برنامه‌ وبودجه و رییس سازمان امور اداری و استخدامی برای پیگیری و نحوه تشکیل پرونده و بررسی مستندات و مدارک شهدای سلامت تشکیل شده است و تاکنون 170 شهید مدافع سلامت در این کمیته شناسایی و تأیید شده‌اند.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 ] [ 1:29 ] [ abedi ] [ بازدید : 11 ] [ نظرات () ]
باسمه تعالی سرکار خانم عابدی باسلام و احترام احتراما ، نظر به تجریبات ارزشمند و تعامل مناسب با کمپین رزمندگان و جانبازان و

باسمه تعالی 
سرکار خانم عابدی 

باسلام و احترام

احتراما ، نظر به تجریبات ارزشمند و تعامل مناسب با کمپین رزمندگان و جانبازان کشور بدینوسیله به موجب این ابلاغیه از این تاریخ یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به مدت یکسال شما را بعنوان مدیر روابط عمومی کمپین رزمندگان و جانبازان کشور  معرفی مینمایم ، امید است با پایبندی به منویات مقام معظم رهبری و اهداف کمپین  در جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به خانواده عظیم ایثارگران و رفع مشکلات این عزیزان با رعایت اصول  قانونی و حفظ و رعایت حرمت و احترام همه ایثارگران و خانواده معزز ایشان و زیر نظر این کمپین در جهت رفع مشکلات ایثارگران گام بردارید 
از خداوند متعال برای سرکار عالی در جهت پیشبرد اهداف کمپین آرزوی موفیقت دارم 


ملایی 
مدیر کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 ] [ 1:27 ] [ abedi ] [ بازدید : 15 ] [ نظرات () ]
💠 افزایش 200 میلیون ریالی اعتبار حکمت کارت ایثارگران در سال 1400 "جعفر واحدی" سرپرست اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران : 🔹 ب

💠 افزایش 200 میلیون ریالی اعتبار حکمت کارت ایثارگران در سال 1400

"جعفر واحدی" سرپرست اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران :

🔹 با عنایت به توافقات صورت گرفته ضمن افزایش میزان شارژ حکمت کارت از مبلع 10 میلیون تومان به 30 میلیون تومان میزان اقساط خرید کالا نیز در سال 1400 از ده ماه به 24 ماه افزایش یافته است.

🔹 در سال 1400 سازمان اتکا با بهره‌مندی ایثارگران از حداکثر تخفیفات و امتیازات موافقت کرده که این موضوع در حال پیگیری است.

🔹محدوده میزان شارژ حکمت کارت ایثارگران 24 برابر 25 درصد خالص دریافتی حقوق بهمن ماه سال 1399 است و کلیه حکمت کارت‌ها در سال 1400 تحت پوشش بیمه عمر مانده بدهکار قرار گرفته است.

🔹 حق بیمه ایثارگرانی که در طول مدت قرارداد از این کارت‌ها استفاده نکنند به آنها عودت داده می‌شود.

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 ] [ 1:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 38 ] [ نظرات () ]
ریاست محترم فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی جناب دکتر امیرآبادی با سلام ...

ریاست محترم فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی جناب دکتر امیرآبادی 

با سلام و تحیت 
احتراما بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود و دیگر همرزمان عزیزی که از ساتا و بنیاد کمک معیشت میگیرند به سبب افزایش قابل توجه کمک معیشت و همچنین انتقال پرونده جانبازانی که از ساتا کمک معیشت دریافت میکردند اعلام میدارم 
درود خدا بر شما که اینکار بزرگ و بیاد ماندنی را به سرانجام رساندید ، مطمنا نام شما در اذهان این عزیزان و خانواده معزز ایشان خواهد ماند 

سلامتی و سعادت، همراه با موفقیت روز افزون جنابعالی از درگاه ایزد منان خواستاریم 

ملایی 
مدیر کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 ] [ 1:23 ] [ abedi ] [ بازدید : 26 ] [ نظرات () ]
کمپین رزمندگان و جانبازان کشور: با سلام افزایش کمک معیشت عزیزانی که از بنیاد کمک معیشت دریافت میکنند از اردیبهشت ماه اعمال میشود و مابه الت

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور:
با سلام 

افزایش کمک معیشت عزیزانی که از بنیاد کمک معیشت دریافت میکنند از اردیبهشت ماه اعمال میشود و مابه التفاوت کمک معیشت فروردین ماه نیز در اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد 

جهت اطلاع عزیزان 
کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

با سلام و عرض ادب 

با توجه به سئوالات بسیار زیاد عزیزان در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران( بند د تبصره ۲۰ بودجه ۱۴۰۰) بدینوسیله به اطلاع عزیزان میرساند که هیچگونه خبر جدیدی کسب نشده و پیگیریها ادامه دارد و هر لحظه خبر جدیدی کسب کنیم فوری از طریق همین کانال اطلاع رسانی خواهیم کرد 

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 ] [ 1:20 ] [ abedi ] [ بازدید : 45 ] [ نظرات () ]
اطلاعیه کمک معیشت

با سلام و عرض ادب 

اطلاعیه 

در پی سئوالات مکرر عزیزان مبنی بر اینکه برای تعدادی از جانبازان پیامک افتتاح حساب بانک دی  نیامده ( جانبازان عزیزی که از ساتا کمک معیشت دریافت میکردند )و ابراز نگرانی مینمودند این موضوع را از طریق بنیاد ( جناب مهندس پاکدل معاون محترم تعاون و امور اجتماعی بنیاد کشور) جویا گردیدیم که ایشان فرمودند نیاز به پیامک نیست چون بنیاد برای ۹۰ درصد جانبازان در بانک دی حساب باز کرده است و ده درصد دیگر نیز برایشان حساب متمرکز باز نموده ایم که پس از واریز کمک معیشت میتوانند با مدارک شناسایی خود به  بانک دی استان محل سکونت خود مراجعه و فعال نمایند و در مورد میزان کمک معیشت بنیاد در سال ۱۴۰۰ هم فرمودند هنوز مبلغ مشخص نیست ( البته کمک معیشت فروردین ماه معادل ۱۷۹۷۰۰۰تومان خواهد بود )فلذا مابه التفاوت ( افزایش کمک معیشت به هر میزان که شد )همراه با کمک معیشت اردیبهشت ماه به حساب عزیزان واریز میگردد 


جهت اطلاع عزیزان 
کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ شنبه 28 فروردين 1400 ] [ 8:43 ] [ abedi ] [ بازدید : 60 ] [ نظرات () ]
🔹دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر منتشر شد.

🔹دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر منتشر شد.

#مشمولین

۱- بیکاران ثبت شده در سامانه سجایا

۲- دانشجویانی که تا کنون از موقعیت‌های شغلی برخوردار نگردیده‌اند.

۳- شاغلین بخش خصوصی در صورت ارائه گواهی اشتغال به کار و پرینت سابقه بیمه‌پردازی می‌توانند از سهمیه پیش گفته بهره مند گردد.

✔️نکته:

با ورود به سایت ایثار به آدرس www.isaar.ir و سامانه خدمات الکترونیک ایثار از وضعیت تحصیلی و شغلی ثبت شده خود مطلع و در صورت مغایرت ضمن بارگزاری مستندات خواسته شده به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محل پرونده خود مراجعه نمایند.

🔸جهت دریافت رمز عبور و کد کاربری ورود به سامانه خدمات الکترونیک ایثار به اداره های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محل سکونت مراجعه فرمایند.

🔸قابل توجه کلیه خانواده های شاهد و ایثارگر: این آزمون مطابق بند "ج" ماده ۸۷ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه صرفاً جهت استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر می‌باشد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 26 فروردين 1400 ] [ 12:45 ] [ abedi ] [ بازدید : 13 ] [ نظرات () ]
پیام دکتر امیر آبادی

🔺️ فقط رئیسی از عهده اداره کشور در این شرایط خاص برمی‌آید

 احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم و دبیر هیات رئیسه مجلس:
🔹چرا آیت الله رییسی باید وارد انتخابات شود؟ چرا باید با تشکیل یک کمپین ملی و انقلابی، اقشار مختلف مردمی، شخصیت‌های سیاسی، احزاب و گروههای مختلف مدنی از اقای رییسی دعوت کنند که وارد انتخابات شود؟
🔹دولت آقای روحانی در این 8 سال علیرغم اختیارات وسیعی که داشت اما بدلیل ضعف های بسیار بزرگ، کشور را در مرحله حساسی قرار داده و اگر همت به خرج داده نشود، ممکن است جمع و جور کردن این اوضاع بسیار سخت‌تر شود.
🔹ما فرصت نداریم و نیازمند تشکیل دولتی قوی، مورد اعتماد، کاربلد و پاکدست هستیم که بررسی‌های ما نشان می‌دهد شخصیتی غیر از آیت‌الله رئیسی نمی‌تواند چنین دولتی را تشکیل دهد.
🔹قوه مجریه بسیار مهم تر است و کل بودجه و امکانات کشور در دست این قوه هست./ در قوه قضاییه هم بحمدالله نیروهای مخلص هستند و می توانند کار شروع شده توسط آقای رئیسی را ادامه بدهند.
🔹(با اشاره به تخریب های صورت گرفته علیه سید ابراهیم رئیسی در انتخابات 1396) با این حال آیت الله رییسی حدود 16 میلیون رای آورد و در حال حاضر هم براساس تخمین‌ها، این رأی دو برابر شده است
🔹بی دلیل نیست که محبوبیت آقای رییسی در کشور به بالاترین سطح رسیده است؛ چون مردم او را مرد عمل دیده‌اند و کذب بودن تبلیغات تخریبی 4 سال قبل را درک کرده اند.
🔹فساد و رانت را باید از ریشه و مبدا خشکاند که آیت الله رییسی این توان و انگیزه را دارد و ثابت کرده که ضد فساد است.
🔹فقط آیت الله رییسی از عهده اداره کشور در این شرایط خاص برمی‌آید، چرا که ایشان می تواند میان اصولگرایان و حاکمیت و نهادهای مختلف، اجماع کامل ایجاد کند. حتی بخشی از نیروهای جناح مخالف هم که نشان داده اند قصدشان خدمت به کشور است، می‌توانند حول ایشان جمع شوند.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 26 فروردين 1400 ] [ 12:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 21 ] [ نظرات () ]
با سلام و عرض ادب اطلاعیه جانبازان عزیزی که از ساتا کمک معیشت دریافت میکنند پیامکی از طرف صندوق ایثارگران ساتا برایشان ارسال میگردد به جهت

با سلام و عرض ادب 
اطلاعیه 

جانبازان عزیزی که از ساتا کمک معیشت دریافت میکنند پیامکی از طرف صندوق ایثارگران ساتا برایشان ارسال میگردد به جهت افتتاح حساب در یکی از شعب بانک دی استان محل سکونت خود 
لذا با توجه به انتقال کمک معیشت این عزیزان از همین ماه ( فروردین ماه ۱۴۰۰ )به بنیاد ، لازم است بعد از دریافت پیامک نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید


ارادتمند ملایی

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 26 فروردين 1400 ] [ 12:22 ] [ abedi ] [ بازدید : 205 ] [ نظرات () ]
ساخت سریال شهید صیاد شیرازی آغاز شد 🔹

ساخت سریال شهید صیاد شیرازی آغاز شد

🔹همزمان با انتخاب حبیب والی‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده سریال شهید سپهبد صیاد شیرازی، گروه نویسندگان جلسات خود را با ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش آغاز کردند.

🔹مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم: بخش‌هایی از زندگی شهید صیاد شیرازی که در دوران دفاع مقدس سپری شده، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

🔹همچنین نحوه ترور آن شهید بزرگوار از بخش‌های مهم سریال به شمار می‌آید.

ادامه مطلب

[ شنبه 21 فروردين 1400 ] [ 12:13 ] [ abedi ] [ بازدید : 5 ] [ نظرات () ]
گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور تبادل نظر لطفا نشر دهید تا همرزمان نیز به این ابر گروه بپیوندند https://t.me/joinchat/LaTQ1kFdUDd7I1nqlGZMzw

گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور 

تبادل نظر 
لطفا نشر دهید تا همرزمان نیز به این ابر گروه بپیوندند

https://t.me/joinchat/LaTQ1kFdUDd7I1nqlGZMzw

ادامه مطلب

[ شنبه 21 فروردين 1400 ] [ 10:18 ] [ abedi ] [ بازدید : 43 ] [ نظرات () ]
💠 ۳۰ سفر استانی در یکسال توسط یک مقام دولتی 🔹

💠 ۳۰ سفر استانی در یکسال توسط یک مقام دولتی

🔹سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در کمتر از یک سال گذشته به ۳۰ استان کشور سفر کرده است .

🔹در این سفرها که در شرایط سخت کرونایی و بدون هیاهوهای معمول دولتی انجام شده است ، موضوع تامین مسکن جامعه ایثارگری ، رفع مشکلات خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و جانبازان و رفع موانع و مشکلات محلی ادارات کل بنیاد در استان های کشور در دستور کار بوده است. 

🔹 اگر چه جایگاه اوحدی به عنوان متولی امور ایثارگران ایجاب می کند که او به طور مرتب با جامعه هدف این بنیاد دیدار کند و شنونده مشکلات آن ها باشد اما او به این میزان بسنده نکرده و جزو معدود مدیران ارشد جمهوری اسلامی ایران است که دیدارهایش با جامعه هدف محل مسئولیتش نمادین نبوده و به صورت مرتب درحال انجام است .

🔹وی همچنین تمامی روزهای نوروز ۱۴۰۰ را در کنار خانواده معظم شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای سلامت، جانبازان و آزادگان سپری کرده است.

🔹اوحدی سابقه ۸ سال اسارت دارد ، جانباز و برادر شهید نیز هست.

ادامه مطلب

[ شنبه 21 فروردين 1400 ] [ 10:14 ] [ abedi ] [ بازدید : 6 ] [ نظرات () ]
🔸روحانی: از شنبه ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود رئیس‌جمهور در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد مقابله با کرونا: 🔹افرادی که تست آنها مثبت شده و قرن

🔸روحانی: از شنبه ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود

رئیس‌جمهور در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد مقابله با کرونا:
🔹افرادی که تست آنها مثبت شده و قرنطینه را رعایت نمی‌کنند به مراجع قانونی معرفی و مجازات می‌شوند.

🔹رعایت نشدن دستورالعمل‌ها و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا مهمترین دلیل ایجاد وضعیت کنونی است.

🔹از روز شنبه در همه شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند، ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود.

ادامه مطلب

[ جمعه 20 فروردين 1400 ] [ 0:11 ] [ abedi ] [ بازدید : 13 ] [ نظرات () ]
آزمون کانون وکلا لغو شد 🔹آزمون کانون وکلا که قرار بود روز جمعه بیستم فروردین برگزار شود با توجه به وضعیت بیماری در کشور برابر نظر وزارت بهد

آزمون کانون وکلا لغو شد

🔹آزمون کانون وکلا که قرار بود روز جمعه بیستم فروردین برگزار شود با توجه به وضعیت بیماری در کشور  برابر نظر وزارت بهداشت آزمون به زمان دیگری موکول شد.

 

⭕ آزمون وکالت لغو شد

🔸️فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو  با باشگاه خبرنگاران جوان: 

🔹️به اطلاع ثبت نام کنندگان آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۹ - (اسکودا) می‌رساند با توجه به حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا ناشی از شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در کشور و تغییر وضعیت تمامی شهر‌های برگزاری آزمون به حالت قرمز و اعمال محدودیت در استان‌ها و شهرستان‌های محل برگزاری، براساس ابلاغیه پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ معاون امنیتی و انتظامی و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا این آزمون فردا برگزار نمی شود.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 19 فروردين 1400 ] [ 23:47 ] [ abedi ] [ بازدید : 5 ] [ نظرات () ]
♨️📢 استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1400 📋 ،

♨️📢 استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1400

📋 نيروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ايران جهت تکمیل ظرفیت کادر درجه داری خود از بین  جوانان (پسر) مومن و متعهد و علاقه‌مند به رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری، بسیجی،آمادگی ماموریت در مناطق مختلف نیروی زمینی آجا، جهت طی دوره آموزشگاه درجه داری نظامی همرزم می‌پذیرد.

🔻بخشی از شرایط
🔸مقطع تحصیلی: #دیپلم
🔸رشته تحصیلی: رياضی فيزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و معارف ، فنی حرفه ای ،  هوانوردی و كار دانش (به غیر از رشته های دامداری، باغبانی ،کشاورزی و امور زراعی و زیر شاخه های مربوطه )
🔸سن: حداقل سن 17 سال و حداکثر 21 سال تمام
🔸معدل: حداقل معدل کل 13 و کتبی 10 به بالا 
🔸جنسیت: آقا

📆 تقویم آزمون:
▫️شروع ثبت نام: از 1/اردیبهشت/1400
▫️مهلت ثبت نام: تا 24/تیر/1400                                                        ✨جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ارتش به نشانی www.aja.ir (پس از خاموش نمودن فیلترشکن) مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 18 فروردين 1400 ] [ 14:36 ] [ abedi ] [ بازدید : 9 ] [ نظرات () ]
🔻🎥افزایش ۳۹ درصدی حقوق بازنشستگان علاوه بر همسان‌سازی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و ه


🔻🎥افزایش ۳۹ درصدی حقوق بازنشستگان علاوه بر همسان‌سازی

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

🔹 حداقل پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال ۳۹ درصد افزایش یافت که این رقم منهای مرحله دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در روزهای پایانی سال گذشته است.

🔹در جلسه امروز هیات وزیران مصوب شد حداقل پرداختی بازنشستگان با ۳۹ درصد افزایش از رقم یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان به ۲ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان در سال ۱۴۰۰ افزایش یابد.

🔹.این افزایش برای سایر سطوح ۲۶ درصد رشد به اضافه عدد ثابت ۲۴۸ هزار و ۳۵۵ تومان است. این منهای عددی است که تحت عنوان همسان سازی در پایان سال گذشته انجام دادیم و واریز کردیم.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 18 فروردين 1400 ] [ 14:30 ] [ abedi ] [ بازدید : 14 ] [ نظرات () ]
تنقیح قوانین امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس


تنقیح قوانین
امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس در توضیح جایگاه مجلس در قوای کشور متذکر شد: مجلس شورای اسلامی دو وظیفه اساسی قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون را بر عهده دارد. بر این اساس در سال جاری قرار شد که یکسری از قوانین را تنقیح کنیم، چرا که دست و پا گیر است.
وی اضافه کرد: به معاونت قوانین رسماً اعلام کردیم که یک سری قوانین برای تنقیح را در اولویت خود قرار دهند. نکته دیگری که همه ما باید به آن توجه کنیم اجرای قانون است. چرا که دستگاه مربوطه باید خود را با ناظر قانونگذار وفق دهد. متاسفانه در برخی مواقع، در شوراها و جاهای مختلف، تصمیماتی اتخاذ می‌شود که کاملاً در این راستا نیست.
امیرآبادی در ادامه سخنان خود توضیح داد: در این زمینه شوراهای زیادی مانند شورای انقلاب فرهنگی، شورای هماهنگی اقتصادی قوا، ستاد ملی کرونا و….. هستند که یکسری از آنها به جای مجلس شورای اسلامی قانونگذاری می‌کنند.
نماینده مردم قم در بهارستان افزود: اینها در بعضی از مواقع، بحث هایی را مطرح می‌کنند که در راستای تصمیمات و قوانین مجلس نیست؛ بنابراین باید مراقب باشند که تصمیمات آنها همسو با مجلس باشد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم مجلس در سال ۱۴۰۰ همین روند‌ی را که از روز اول شروع کرده است، ادامه داده و زمینه خوبی را در بحث پشتیبانی از تولید و رفع موانع تولید داشته باشد

 

کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 

@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 18 فروردين 1400 ] [ 14:25 ] [ abedi ] [ بازدید : 10 ] [ نظرات () ]
💠هدف ما باید خدمت به جامعه ایثارگری باشد/ تأکید بر برنامه‌محور بودن بودجه سال 1400


💠هدف ما باید خدمت به جامعه ایثارگری باشد/ تأکید بر برنامه‌محور بودن بودجه سال 1400 بنیاد شهید و امور ایثارگران


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:


در شروع سال جدید باید از خودمان بپرسیم چرا در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت می‌کنیم و واقعاً به دنبال چه هستیم. هدف ما باید خدمت به جامعه ایثارگری باشد، زیرا در آخرت شاخص‌های خداوند این نیست که ما در دنیا معاون بوده‌ایم یا کارمند یا مدیرکل، بلکه شاخص این است که چقدر با نیت صدق در خدمت ایثارگران بوده‌ایم و به چه میزان به خانواده شهید، جانباز و آزاده خدمت کرده‌ایم.


 همه ما باید آن دنیا پاسخگو باشیم کسی که مسئولیتی داشته باشد، باید بیشتر پاسخگو باشد و هرچه مسئولیت هم بزرگتر باشد، مطمئناً سخت‌گیری بیشتری خواهد بود. لذا لازم است که در شروع سال جدید نیم نگاهی به گذشته داشته باشیم و ببینیم سال گذشته چه کرده‌ایم و چقدر از این نعمت بزرگ خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر و فرصت‌هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده، استفاده کردیم.

 

اوحدی در پایان با تشریح برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری و بودجه سال 1400، بر لزوم برنامه محور بودن بودجه سال جاری تأکید کرد .

ادامه مطلب

[ سه شنبه 17 فروردين 1400 ] [ 11:24 ] [ abedi ] [ بازدید : 17 ] [ نظرات () ]
آگهی آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در دستگاه‌های اجرایی 📌 سازمان سنجش اعلام کرد که قرار است آزمون اس


آگهی آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در دستگاه‌های اجرایی


📌 سازمان سنجش اعلام کرد که قرار است آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در دستگاه‌های اجرایی برگزار شود.

جزییات بیشتر شامل زمان ثبت‌نام و شرایط داوطلبان و ... در آگهی آزمون که روز ۱۹ فروردین منتشر می‌شود،‌ اعلام خواهد شد.اطلاعيه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر(موضوع تکلیف بند (ج) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه)


با توجه به مجوز های صادره و در راستای اجرای بند (ج) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاهها اجرایی برگزار خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط بند قانونی مذکور جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام به اطلاعیه ای که در روز پنجشنبه موخ 19/01/1400 بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، مراجعه نمایند.


روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ سه شنبه 17 فروردين 1400 ] [ 11:21 ] [ abedi ] [ بازدید : 10 ] [ نظرات () ]
آخرین اخبار حوزه ایثارگران و قوانین مربوطه را در کمپین رزمندگان و جانبازان


آخرین اخبار حوزه ایثارگران و قوانین مربوطه را در کمپین رزمندگان و جانبازان کشور دنبال کنید@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ سه شنبه 17 فروردين 1400 ] [ 11:20 ] [ abedi ] [ بازدید : 23 ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
صفحات وب

تصویر ثابت