close
متخصص ارتودنسی
صرف اخذ مدرک تحصیلی بالاتر در طول مدت خدمت برای تغییر پست سلزمانی کافی نیست

اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
اطلاعیه کمپین : تبدیل وضعیت 5 1585 mhd
مروری بر امار دفاع مقدس 1 129 hassan23
درخواست کمک معیشت 1 318 mohsen699
اگر امام توصیه نمی کرد، چی میشد؟! 1 253 frhadi
خلاصه پيام يك جانباز زیر 25 درصد 2 873 mo47do
كاهش درصد جانبازي ممنوع است 2 913 mo47do
عدم احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر برای اینجانب جانباز ۱۵ درصد در مجموعه خدمتی 0 153 javan341
ملایی : آیا وقت آن نرسیده که رنجش های رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد رفع گردد؟ 4 1282 piskesvat
اقساط وام 0 179 ahamid2020
درد دل 0 57 siyavash46
کمک معیشت و رفاه 0 306 4529778126
کمک معیشت ورفاه 1 218 2239507810
35 سال خدمت در دستگاههای دولتی و وابسته به دولت 0 601 asghari20
شماره نمایندگان مجلس 1 8980 neda4452
کمک معیشت 0 919 rahim
اطلاعیه کمپین : کمک معیشت 8 1519 issarr
بعد از سی سال،محروم ماندن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد از حداقل حقوق انصاف نیست... 1 1154 091840904
اطلاعیه کمپین : 30 درصد تخفیف شهریه دانشگاه آزاد 3 2657 issarr
آدرس کانال و گروه های پیگیر قانون کسری و معافیت ایثارگران 0 1166 issarr
سخنی با نمایندگان در رابطه با قانون کسری ایثارگران از طرف جمعی از فرزندان ایثارگران 4 896 bahman

صرف اخذ مدرک تحصیلی بالاتر در طول مدت خدمت برای تغییر پست سلزمانی کافی نیست
📌صرف اخذ مدرک تحصیلی بالاتر در طول مدت خدمت برای تغییر پست سازمانی کافی نیست

🔸رأی وحدت‌رویه شماره ۲۹۶ مورخ ۱۳۹۷/۲/۱۱ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری:

نظر به اینکه به موجب بند ۴ قسمت ب مصوبه جلسات ۴، ۵، ۹ و ۱۲  شورای عالی انقلاب فرهنگی، ابلاغی مورخ ۱۳۶۳/۱۲/۵، تصویب ضوابط تاسیس موسسات و مراکز آموزش عالی و تصویب اساسنامه آنها، از وظایف آن شورا است و مستند به بند ۱، ۲، ۳ و ۴ مصوبه جلسه شماره ۲۷ ـ ۱۳۶۴/۴/۴ همان شورا، مجتمع آموزش عالی صنایع ایران می‌بایست فرآیند تاسیس و برگزاری دوره‌های کاردانی و کارشناسی را انجام می‌داد و سپس اقدام به صدور مدرک می‌کرد و چون اساسنامه آن مجتمع به تصویب شورا نرسیده و صلاحیت برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد را نداشته است و با توجه به آرای شماره ۱۹۸ ـ ۱۳۸۷/۳/۲۶ و ۱۰۶۰ ـ ۱۳۸۶/۹/۲۷ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری که صرف اخذ مدرک تحصیلی بالاتر در طول مدت خدمت را کافی برای تغییر پست سازمانی نمی‌داند و همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب مصوبه جلسه ۳۵۸ ـ ۱۳۷۷/۹/۳ اعطای مدرک معادل توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را ممنوع اعلام کرده و تاریخ دریافت مدارک شاکیان پس از مصوبه یاد شده می‌باشد، بنابراین رأی شعبه اول تجدیدنظر دیوان عدالت اداری به شماره دادنامه ۲۱۶۰ ـ ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ که به رد شکایت صادر شده صحیح و موافق مقررات تشخیص شد. این رأی به استناد بند ۲ ماده ۱۲ و ماده ۸۹ قانون تشکیلات و آیین‌دادرسی دیوان عدالت اداری برای شعب دیوان عدالت اداری و سایر مراجع اداری مربوط در موارد مشابه لازم‌الاتباع است.
[ شنبه 17 آذر 1397 ] [ 17:14 ] [ abedi ] [ بازدید : 3 ] [ نظرات () ]
مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
وارواریز یارانه (سه شنبه 27 آذر 1397)
مهلت ثبت نام کارت سوخت (سه شنبه 27 آذر 1397)

تصویر ثابت