اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن

✴️ پرستاران بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه آزاد می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت، با ۵ سال سنوات ارفاقی بازنشسته شوند 🔸رای

✴️ پرستاران بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه آزاد می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت، با ۵ سال سنوات ارفاقی بازنشسته شوند


🔸رای وحدت رویه شماره‌های ۱۸۱۵ الی ۱۸۲۵ مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ هیات عمومی دیوان عدالت اداری:


...طبق ماده واحده قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور، «کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، مؤسسات دولتی، شهرداری‌ها، بانک‌ها ، مؤسسات و شرکت‌ها و سازمان‌هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر‌ نام است و همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی ایران» مشمول قانون مذکور خواهند بود و مطابق با ماده ۵ اساسنامه اصلاحی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه یک مؤسسه می‌باشد و وفق بند (الف) ماده ۲ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران مصوب ۱۳۹۱/۱۰/۲۸، یکی از مؤسسات مستلزم ذکر نام، دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده است، بنابراین اعضای هیأت علمی و کارکنان اداری دانشگاه آزاد اسلامی مشمول قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور بوده و بر حسب تبصره ۳ قانون مذکور که بیان می‌دارد «شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور که وظایف مربوط به شغل آنان باعث بروز ناراحتی‌های جسمی و روحی می‌گردد، می‌توانند با داشتن‌ حداقل بیست سال سابقه خدمت، بر اساس درخواست کتبی خود با حداکثر پنج سال ارفاق بازنشسته شوند»، می‌توانند با ۲۰ سال سابقه تقاضای بازنشستگی نمایند و دستگاه مکلف به پذیرش درخواست بازنشستگی می‌باشد...

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 11 فروردين 1400 ] [ 9:19 ] [ abedi ] [ بازدید : 9 ] [ نظرات () ]
🔰 متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره چهار هزار شهید استان یزد که در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شده بود، صبح ام

🔰 متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره چهار هزار شهید استان یزد که در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری این همایش منتشر شد.


🔺️ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار، با تحسین برنامه‌های زیبا و ابتکاری کنگره شهدای یزد مانند کاشت نهال، تهیه جهیزیه، درمان رایگان، تهیه بسته‌های معیشتی و فرهنگی، ختم قرآن و نامگذاری موالید به نیابت از شهیدان، مردم یزد را اهل ابتکار خواندند و افزودند: در دفاع مقدس نیز یزدی‌ها ابتکارهای زیادی همچون کَندن کانالهای زیرزمینی در عملیات با استفاده از هنر حفر قنات و یا ایجاد خیاط‌خانه‌های پرشمار و مشارکت زنان در تهیه لباس برای رزمندگان از خود نشان دادند.


🔹رهبر انقلاب اسلامی، برگزاری اربعین شهدای قیام تبریز بوسیله مردم یزد در ۱۰ فروردین ۵۷ را نمونه‌ای دیگر از نقش‌آفرینی عظیم یزدی‌ها در مقاطع حساس برشمردند و گفتند: البته نقش شهید صدوقی در تحولات انقلاب و رهبری حرکت مردم یزد و همچنین در دوران دفاع مقدس فراموش‌نشدنی است و پس از ایشان نیز مرحوم خاتمی با سلامت نفس همان راه را ادامه دادند.


🔸ایشان با تأکید بر زنده نگه داشتن پیام شهیدان، خاطرنشان کردند: شهیدان در عالم بزرخ، زندگی مخصوصی دارند و پیام مهم آنها به کسانی که راهشان را ادامه دهند، بشارت به در امان بودن از ترس و اندوه است.


🔹حضرت آیت‌الله خامنه‌ای این پیام امیدآفرین را در نقطه مقابل وسوسه‌های دنیاطلبان دانستند و افزودند: انگیزه شهیدان از حضور در میدان جهاد همچنان‌که در وصیت‌نامه‌های آنها موجود است، حمایت از انقلاب، امام بزرگوار، حجاب، دفع شرّ دشمن و هموار شدن راه نظام برای دستیابی به اهداف آن بود که باید مراقبت کرد این آرمانها به‌دست برخی افراد نفی و مخدوش نشود.


🔸رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به وجود هزار شهید دانش‌آموز در بین شهدای یزد، گفتند: چهره‌های پر افتخار شهیدان باید به جوانان معرفی شود تا دانش‌آموزان امروز از هنر و کار بزرگ نسل قبل از خود آگاه شوند.


🔹ایشان با اشاره به برنامه مستمر دشمن برای مأیوس یا منحرف کردن جوانان از خط انقلاب، تأکید کردند: نباید اجازه داد وسوسه دشمن در جوانان اثر بگذارد و آنان را به خدمت بگیرد.


🔸حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین با تأکید بر ثبت خاطرات والدین و همسران شهدا افزودند: خصوصیات و فضای خانواده‌هایی که فرزندان خود را با این انگیزه و ایمان بالا پرورش دادند، باید ثبت شود.


🔹رهبر انقلاب اسلامی در پایان با ابراز تأسف از افرادی که زیر سایه جمهوری اسلامی و به برکت مجاهدت شهیدان و رزمندگان در امنیت و آزادی زندگی، اما بر خلاف اهداف آن خونهای پاک فعالیت می‌کنند، گفتند: در مقابل این تلاشها، کار و تلاش در راه حق و شهیدان را مضاعف کنید.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 11 فروردين 1400 ] [ 9:17 ] [ abedi ] [ بازدید : 7 ] [ نظرات () ]
⭕️تداوم پرداخت تسهیلات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ 🔸مرتضایی‌فر، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی

⭕️تداوم پرداخت تسهیلات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به بازنشستگان در سال ۱۴۰۰


🔸مرتضایی‌فر، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:


🔹طرح یاری یکی از طرح‌هایی بود که جهت ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و رفاهی بیشتر به بازنشستگان اجرا شد.


🔹این طرح در ۳ مرحله اجرا شد، بازنشستگان در هر مرحله می‌توانستند از فروشگاه رفاه خرید کنند و مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بر روی کارت حقوقشان درنظر گرفته می‌شد.


🔹۴ ماه فرصت بازگردانی این مبلغ را داشتند و به صورت کسر از حقوق بازنشستگان انجام می‌شد و خود بازنشسته ضامن خودش است و نیاز به هیچ مراجعه حضوری و عملیات بانکی نداشت.


🔹برای سال ۱۴۰۰ هم این طرح اجرا می‌شود، این طرح نیاز به هیچ ثبت نامی نداشت و برای تمامی بازنشستگان است.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 23:48 ] [ abedi ] [ بازدید : 8 ] [ نظرات () ]
توضیحات قالیباف درباره مصوبه افزایش وام ازدواج رییس مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: 🔹«‏بخش مهمی از اعتبارات خرج وام دادن به نورچشمی

توضیحات قالیباف درباره مصوبه افزایش وام ازدواج


رییس مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: 

🔹«‏بخش مهمی از اعتبارات خرج وام دادن به نورچشمی‌ها و ابر بدهکاران بانکی می‌شد، نوبت مردم که می‌رسید می‌گفتند بودجه نداریم!


🔹مجلس با هدف سوق دادن منابع به سمت رفع نیازهای مردم و برای ⁧حمایت از خانواده⁩، وام ازدواج را به ۲۰۰ میلیون تومان برای زوج‌های جوان و ۱۴۰ میلیون تومان برای همۀ زوج‌ها افزایش داد.»

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 23:46 ] [ abedi ] [ بازدید : 9 ] [ نظرات () ]
مواد ۴۹ و ۵۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران : ماده۴۹ـ دستگاههای اجرائی مشمول این قانون موظفند برای مساعدت ، آزادگان، جانبازان و فرزندا

مواد ۴۹ و ۵۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران :ماده۴۹ـ دستگاههای اجرائی مشمول این قانون موظفند برای مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، آزادگان، جانبازان و فرزندان آنان برای یک نوبت هدیه ازدواج موضوع مفاد قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و بخشی از هزینه‌های ضروری به کارکنان دولت مصوب ۲۶/۲/۱۳۷۵ و اصلاحیه‌های بعدی آن را به میزان دو برابر پرداخت نمایند.

تبصره ـ پرداخت هدیه ازدواج به مشمولان این ماده که تحت پوشش دستگاههای اجرائی نیستند به عهده بنیاد است.


ماده۵۰ ـ تسهیلات بانکی (وام) بابت مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان برای یک نوبت به میزان دو برابر ضوابط بانکی از سوی شورای پول و اعتبار به صورت قرض‌الحسنه تعیین می‌گردد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 23:44 ] [ abedi ] [ بازدید : 4 ] [ نظرات () ]
⭕️تداوم پرداخت تسهیلات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ 🔸مرتضایی‌فر، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی

⭕️تداوم پرداخت تسهیلات یک میلیون و 20000 تومانی به بازنشستگان در سال 1400


🔸مرتضایی‌فر ، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:


🔹طرح یاری یکی از طرح های بودجه است که جهت ارائه خدمات فرهنگی ، اجتماعی و رفاهی بیشتر به بازنشستگان اجرا شد.


طرح طرحاین در 3 مرحله اجرا شد ، بازنشستگان در هر مرحله از فروشگاه رفاه خرید و مبلغ یک میلیون و 20000 تومان بر روی کارت حقوقشان در نظر گرفته شده است.


🔹۴ ماه امکان بازگردانی این مبلغ را اعمال می کند و به صورت کسری از حقوق بازنشستگان انجام می شود و خود را بازنشسته ضامن می کند و نیاز به هیچ مراجعه حضوری و عملیاتی بانکی ندارد.


🔹برای سال 1400 هم این طرح اجرا می شود ، این طرح نیاز به هیچ نامی ندارد و برای تمام بازنشستگان است.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 22:41 ] [ abedi ] [ بازدید : 6 ] [ نظرات () ]
⭕️رهبر انقلاب: پیام مهم شهیدان به ادامه دهندگان راهشان در امان بودن از ترس و اندوه است 🔸حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگ

⭕️رهبر انقلاب: پیام مهم شهیدان به ادامه دهندگان راهشان در امان بودن از ترس و اندوه است


🔸حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره چهار هزار شهید استان یزد:


🔹 در دفاع مقدس یزدی‌ها ابتکار‌های زیادی همچون کَندن کانال‌های زیرزمینی در عملیات با استفاده از هنر حفر قنات و یا ایجاد خیاط‌خانه‌های پرشمار و مشارکت زنان در تهیه لباس برای رزمندگان از خود نشان دادند.


🔹شهیدان در عالم برزخ، زندگی مخصوصی دارند و پیام مهم آن‌ها به کسانی که راهشان را ادامه دهند، بشارت به در امان بودن از ترس و اندوه است.


🔹چهره‌های پر افتخار شهیدان باید به جوانان معرفی شود تا دانش‌آموزان امروز از هنر و کار بزرگ نسل قبل از خود آگاه شوند.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 12:2 ] [ abedi ] [ بازدید : 12 ] [ نظرات () ]
♨️نحوه افزایش حقوق جانبازان زیر ۲۵ درصد در سال ۱۴۰۰ معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت:

♨️نحوه افزایش حقوق جانبازان زیر ۲۵ درصد در سال ۱۴۰۰


معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: کمک معیشت جانبازان زیر ۲۵ درصد فعلا مطابق با افزایش حداقل حقوق کارکنان دولت، افزایش خواهد یافت.


 محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به این سوال که آیا در سال 1400 کمک معیشت جانبازان زیر 25 درصد افزایش می‌یابد یا خیر گفت: کمک معیشت این دسته از جانبازان عزیز براساس قانون، معادل حداقل حقوق کارکنان دولت است که هرسال تصویب و ابلاغ می‌شود ما هم به کم بودن این رقم اذعان داریم و معتقدیم که باید افزایش پیدا کند.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] [ 12:1 ] [ abedi ] [ بازدید : 377 ] [ نظرات () ]
🌺میلاد موعود جهان هستی مبارک🌺 🌺سالروز ولادت منجی عالم بشریت؛ بقیة الله الاعظم حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بر همه منتظران آن حضر


🌺میلاد موعود جهان هستی مبارک🌺


🌺سالروز ولادت منجی عالم بشریت؛ بقیة الله الاعظم حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بر همه منتظران آن حضرت تبریک و تهنیت باد🌺


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ دوشنبه 09 فروردين 1400 ] [ 10:51 ] [ abedi ] [ بازدید : 11 ] [ نظرات () ]
#مهم ✅ رییس جمهور قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد. کمپین رزمندگان و جانبازان کشور @newchanlkomakm

#مهم

✅ رییس جمهور قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ دوشنبه 09 فروردين 1400 ] [ 10:43 ] [ abedi ] [ بازدید : 128 ] [ نظرات () ]
🌸🌿🌸🌿🌸🌿؛ 🌿🌸🌿؛✧❁﷽❁✧ 🌸🌿؛ 🌿؛میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) تهنیت باد 🌹سلام بر همراهان عزیز🌹


🌸🌿🌸🌿🌸🌿؛

🌿🌸🌿؛✧❁﷽❁✧

🌸🌿؛

🌿؛میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) تهنیت باد


🌹سلام بر همراهان عزیز🌹         

💫  دوشنبه 💫

☀️  ۹فروردین ۱۴۰۰ هجری شمسی 

 🌙۱۵شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری                         

🌲 ۲۹مارس ۲۰۲۱ میلادی                               

🌿🌸🌿

🌸🌿🌸🌿🌸🌿

ادامه مطلب

[ دوشنبه 09 فروردين 1400 ] [ 10:41 ] [ abedi ] [ بازدید : 8 ] [ نظرات () ]
شعار کمپین همه با هم برای هم کمپین رزمندگان و جانبازان کشور @newchanlkomakmaeeshat

شعار کمپین 

همه با هم برای هم 


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 04 فروردين 1400 ] [ 20:52 ] [ abedi ] [ بازدید : 11 ] [ نظرات () ]
با سلام امشب ساعت ۲۲ تا ۲۳ در گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور پاسخگوی سئوالات عزیزان هستیم لینک گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور http


با سلام

امشب ساعت ۲۲ تا ۲۳ در گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور پاسخگوی سئوالات عزیزان هستیم 


لینک گروه انجمن رزمندگان و جانبازان کشور 


https://t.me/joinchat/LaTQ1kFdUDd7I1nqlGZMzw

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 04 فروردين 1400 ] [ 20:48 ] [ abedi ] [ بازدید : 32 ] [ نظرات () ]
♦️#فرآیند_وام_ضروری: ▫️مراجعه متقاضیان وام به رابطین ▪️کن

♦️#فرآیند_وام_ضروری:

▫️مراجعه متقاضیان وام به رابطین

▪️کنترل مدارک شناسایی، فیش حقوقی، وضعیت عضویت متقاضی و

کنترل حساب متقاضی وام

▫️تکمیل فرم درخواست وام

▪️تکمیل فرم ضمانت وام توسط گروه هایی که به ضامن نیاز دارند(شامل فرزندان اناث مجرد یا مطلقه، سایر فرزندان، جانبازان کمک معیشت بگیر). لازم به ذکر است که ضامن می بایست عضو صندوق باشد.

▫️ثبت درخواست وام توسط رابطین و ارسال مدارک به مرکز استان در کوتاهترین زمان

▪️بررسی درخواست توسط کارشناس استان

▫️تایید درخواست توسط رئیس منطقه و ارسال به مرکز

▪️کنترل درخواست ها توسط کارشناس دفتر مرکزی از حیث اطلاعات هویتی اعضاء، اطلاعات حساب، نوع وام، تکراری نبودن،گردش حساب و کنترل حساب متقاضی در سیستم بانک ملی

▫️ارجاع درخواست به مدیریت اعتبارات و تسهیلات و سپس ارجاع به مدیرعامل توسط ایشان جهت تایید و دستور پرداخت به امور مالی

 

♦️#فرآیند_وام_موردی:

▫️مراجعه عضو به رابطین و یا مرکز استان و یا دفتر مرکزی

▪️ارائه مدارک و مستندات دال بر نیاز اضطراری به وام(مدارک درمان، مراجع قضایی، ازدواج فرزند، فوت اعضای خانواده درجه یک)

▫️در صورت مراجعه به رابطین؛ ارسال مدارک و مستندات توسط ایشان به مرکز استان

▪️بررسی شرایط متقاضی توسط کارشناس استان و مکاتبه با مدیریت اعتبارات و تسهیلات توسط معاون امور مناطق و ارسال مدارک از طریق اتوماسیون

▫️ارجاع درخواست توسط مدیر اعتبارات و تسهیلات به کارشناس و بررسی و ثبت وام توسط کارشناس اعتبارات(کنترلهای کارشناس عبارتند از؛ مکفی بودن میزان حقوق، میزان پس انداز به تناسب مبلغ وام متقاضی، عدم بدهی از بابت وام حوزه ریاست، تایید و احراز شماره حساب بانکی)

▪️تایید توسط مدیر اعتبارات و ارجاع به مدیرعامل جهت صدور دستور پرداخت

 

♦️ #فرآیند_وام_الکترونیکی:

▫️تماس متقاضی یا وکیل قانونی ایشان با رابطین در بنیاد شهید شهرستان مربوطه، مراکز استانها یا ستاد مرکز و درخواست اینترنتی وام.

▪️اعلام شماره تماس صحیح توسط متقاضی جهت دریافت پیامک(نام کاربری و رمز عبور) به صورت سیستمی.

▫️مراجعه متقاضی به سایت Ebshahed.ir و ورود به سایت با نام کاربری و رمز عبور دریافت شده.

▪️ثبت درخواست وام ضمن مشاهده اطلاعات فردی، موجودی سپرده حق عضویت و تعداد وامهای اخذ شده به همراه مانده و گردش آن در صفحه مذکور.

▫️چنانچه متقاضی در شهری غیر از استان محل پرونده حضور دارند می بایست آن را در سیستم مشخص نمایند.

▪️در صورتیکه متقاضی واجد شرایط اخذ وام باشند، حداکثر میزان ثبت وام و تعداد اقساط آن نمایش داده می شود تا در صورت تمایل مبلغ و تعداد اقساط را به میزان کمتر تغییر دهند.

▫️وارد نمودن کد تایید دریافت شده از طریق شماره همراه ثبت شده در سیستم و تایید نهایی درخواست توسط متقاضی.

▪️دریافت کد پیگیری توسط متقاضی از طریق ارسال پیامک.

▫️کد پیگیری به عنوان شماره وام متقاضی به صورت وام از نوع الکترونیک در سیستم نمایش داده می شود.

▪️بررسی توسط کارشناس مربوطه و ارجاع به رئیس منطقه.

▫️بررسی و تائید ثانویه توسط رئیس منطقه.

▪️کنترل و تائید نهائی توسط مدیریت اعتبارات و تسهیلات و ارجاع همزمان به مدیرعامل جهت صدور دستور پرداخت و همچنین مدیریت مالی و خزانه جهت انجام مراحل پرداخت.

▫️درخواست وام الکترونیک در حال حاضر برای افرادی که وامشان نیاز به ضمانت ندارد و افرادی که مبلغ مانده وامشان بیشتر از مبلغ مجاز تسویه زود هنگام نباشد امکان پذیر می باشد.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 04 فروردين 1400 ] [ 20:44 ] [ abedi ] [ بازدید : 10 ] [ نظرات () ]
🌹میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (علیه‌السلام) و روز جوان مبارک باد🌹


🌹میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (علیه‌السلام) و روز جوان مبارک باد🌹

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 04 فروردين 1400 ] [ 20:42 ] [ abedi ] [ بازدید : 6 ] [ نظرات () ]
و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد شغل و درآمد که بر اساس قوانین نیروهای مسلح

تبصره ۱۷ بودجه ۱۴۰۰ کل کشور 


ب- بنیاد شهید و امور ایثارگران مکلف است از محل اعتبارات موضوع ردیف ۱۳۱۶۰۰ جدول شماره (۷)‌ این قانون به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد شغل و درآمد که بر اساس قوانین نیروهای مسلح مشمول دریافت حقوق وظیفه نمی‌باشند، تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند، ماهانه کمک‌معیشت معادل حداقل حقوق کارکنان دولت پرداخت کند. آیین‌نامه اجرائی این بند به پیشنهاد مشترک سازمان برنامه و بودجه کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران تهیه می‌شود و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.ی- بنیاد شهید و امورایثارگران می‌تواند تعداد ۵۰۰۰ فقره وام مسکن از محل سهمیه سال ۱۴۰۰ را مجدداً برای ایثارگرانی که در سنوات قبل از این تسهیلات استفاده نموده¬ اند و در حال حاضر فاقد مسکن مناسب می‌باشند، تخصیص داده و بدون رعایت سایر شرایط برای ساخت یا خرید معرفی نماید.


کمپین رزمندگان و جانبازان کشور 


@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ سه شنبه 03 فروردين 1400 ] [ 21:13 ] [ abedi ] [ بازدید : 20 ] [ نظرات () ]
🔸رئیس سازمان بورس از واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا قبل از ماه مبارک رمضان خبر داد.


🔸رئیس سازمان بورس از واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا قبل از ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 03 فروردين 1400 ] [ 12:5 ] [ abedi ] [ بازدید : 16 ] [ نظرات () ]
🔰 اشاره امروز رهبر انقلاب به مضمونی که همواره بر آن تاکید


🔰 اشاره امروز رهبر انقلاب به مضمونی که همواره بر آن تاکید دارند: #ایران_قوی

ملت ایران باید خود را قوی کند

ادامه مطلب

[ یکشنبه 01 فروردين 1400 ] [ 17:23 ] [ abedi ] [ بازدید : 10 ] [ نظرات () ]
قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور تبدیل وضعیت ایثارگران حکم بند د تبصره ۲۰ د-

قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور 


تبدیل وضعیت ایثارگران 

حکم بند د تبصره ۲۰

 


 د- در راستای اجرای بند(ذ) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه، دستگاههای مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب ۳ / ۴ / ۱۳۸۶ با اصلاحات و الحاقات بعدی مکلفند، نسبت به استخدام و نیز تبدیل وضعیت استخدامی کلیه ی مشمولان ماده (۲۱) قانون قانون جامع خدمات رسانی با اصلاحات و الحقات بعدی به ایثارگران که با عناوین مختلف در دستگاه­های موضوع قانون مذکور شاغل هستند و رابطه شغلی آنها به صورت پیمانی، قرارداد انجام کار معین یا شرکتی می باشد و یا از محل اعتبارات جاری و تبصره ماده (۳۲) و ماده (۱۷) قانون مدیریت خدمات کشوری و اعتبارات طرح­های عمرانی و یا سایر عناوین از جمله حاکمیتی و تصدی گری موضوع بندهای (الف) و (ب) ماده (۴۵) قانون مدیریت خدمات کشور خدمت نموده و یا می­نمایند با طی مراحل گزینش و با رعایت تبصره ۲ بند( و ) ماده ۴۴قانون برنامه پنجم توسعه به صورت استخدام رسمی اقدام نمایند. اعتبار مورد نیاز این حکم از محل ردیف ۸۸-۵۵۰۰۰۰ به مبلغ ۵۰۰۰میلیارد ریال در اختیار دستگاههای اجرائی ذیربط قرار می گیرد.


 مسئولیت حسن اجرا و نظارت براین قانون به عهده سازمانهای برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور، بنیادشهید و امور ایثارگران، سازمان رزمندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و عالی ترین مقام دستگاههای ذیربط می باشد.
@newchanlkomakmaeeshat

ادامه مطلب

[ شنبه 30 اسفند 1399 ] [ 10:39 ] [ abedi ] [ بازدید : 44 ] [ نظرات () ]
┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄ ⭕️لحظه تحویل سال 1400 هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه ✨یا رَبَّ الْعالَمین


┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄

⭕️لحظه تحویل سال 1400 هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه


✨یا رَبَّ الْعالَمین✨


   💫  شنبه 💫

☀️ ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ هجری شمسی 

 🌙۶ شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری 

🌲 ۲۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی

ادامه مطلب

[ شنبه 30 اسفند 1399 ] [ 10:35 ] [ abedi ] [ بازدید : 13 ] [ نظرات () ]
┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄ ⭕️لحظه تحویل سال 1400 هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه ✨یا رَبَّ الْعالَمین


┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄

⭕️لحظه تحویل سال 1400 هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه


✨یا رَبَّ الْعالَمین✨


   💫  شنبه 💫

☀️ ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ هجری شمسی 

 🌙۶ شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری 

🌲 ۲۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی

ادامه مطلب

[ شنبه 30 اسفند 1399 ] [ 10:34 ] [ abedi ] [ بازدید : 7 ] [ نظرات () ]
🔻واریز سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز علی خدامی مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری : 🔹

🔻واریز سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز


علی خدامی مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری :


🔹وام ۲۵ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق مربوط به دوره سوم سال ۱۳۹۹ تا عصر امروز (دوشنبه) به حساب حقوق شخص بازنشستگان مشمول واریز خواهد شد.


🔹«تعداد دریافت کنندگان این تسهیلات براساس اعلام قبلی، یک هزار نفر در کل کشور خواهد بود» این تعداد واجد شرایط، عزیزانی هستند که درخواست خود را به صورت اینترنتی از ۲۵ بهمن ماه تا ۸ اسفندماه امسال در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی ثبت کرده بودند.


🔹به این ترتیب از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود سه هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری از تسهیلات ازدواج فرزندان برخوردار شده اند

ادامه مطلب

[ دوشنبه 25 اسفند 1399 ] [ 18:32 ] [ abedi ] [ بازدید : 6 ] [ نظرات () ]
مهم بند الحاقی یک تبصره ۲۱بودجه ۱۴۰۰ به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید

مهم 


بند الحاقی یک تبصره ۲۱بودجه ۱۴۰۰ به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیدمتن مصوبه  ( تبدیل وضعیت ایثارگران و  خانواده معزز ایشان )


 در راستای اجرای بند(ذ) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه، دستگاههای مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب ۳ / ۴ / ۱۳۸۶ با اصلاحات و الحاقات بعدی مکلفند، نسبت به استخدام و نیز تبدیل وضعیت استخدامی کلیه ی مشمولان ماده (۲۱) قانون قانون جامع خدمات رسانی با اصلاحات و الحقات بعدی به ایثارگران که با عناوین مختلف در دستگاه­های موضوع قانون مذکور شاغل هستند و رابطه شغلی آنها به صورت پیمانی، قرارداد انجام کار معین یا شرکتی می باشد و یا از محل اعتبارات جاری و تبصره ماده (۳۲) و ماده (۱۷) قانون مدیریت خدمات کشوری و اعتبارات طرح­های عمرانی و یا سایر عناوین از جمله حاکمیتی و تصدی گری موضوع بندهای (الف) و (ب) ماده (۴۵) قانون مدیریت خدمات کشور خدمت نموده و یا می­نمایند با طی مراحل گزینش و با رعایت تبصره ۲ بند( و ) ماده ۴۴قانون برنامه پنجم توسعه به صورت استخدام رسمی اقدام نمایند. اعتبار مورد نیاز این حکم از محل ردیف ۸۸-۵۵۰۰۰۰ به مبلغ ۵۰۰۰میلیارد ریال در اختیار دستگاههای اجرائی ذیربط قرار می گیرد.


 مسئولیت حسن اجرا و نظارت براین قانون به عهده سازمانهای برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور، بنیادشهید و امور ایثارگران، سازمان رزمندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و عالی ترین مقام دستگاههای ذیربط می باشد.
@

ادامه مطلب

[ دوشنبه 25 اسفند 1399 ] [ 18:30 ] [ abedi ] [ بازدید : 14 ] [ نظرات () ]
⭕️بسیاری از ایرادات بودجه اصلاح شد/ ۲۲ فروردین؛ آزمون کتبی خبرگان 🔸کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان: 🔹بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ پس از رفع ایرادا

⭕️بسیاری از ایرادات بودجه اصلاح شد/ ۲۲ فروردین؛ آزمون کتبی خبرگان


🔸کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان:


🔹بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ پس از رفع ایرادات، در دستور کار اعضای این شورا قرار دارد و امشب بررسی آن به پایان می‌رسد.


🔹درباره بودجه سال آینده امروز جلسه نوبت صبح را برگزار کردیم و در نوبت بعد از ظهر و شب نیز جلسه‌ای را خواهیم داشت.شورای نگهبان تلاش می‌کند تا نظر نهایی را به مجلس شورای اسلامی اعلام کند.


🔹با توجه به اینکه انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود، برای آزمون کتبی، روز ۲۲ فروردین در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب

[ دوشنبه 25 اسفند 1399 ] [ 18:28 ] [ abedi ] [ بازدید : 7 ] [ نظرات () ]
♨️ قابل توجه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و رزمندگان 《 افراد مشمول ماده ۲۱ قانون ایثارگران 》 ♦️خانواده های معظم شاهد ،

♨️ قابل توجه خانواده های معظم شهدا،  جانبازان و آزادگان و رزمندگان 


《 افراد مشمول ماده ۲۱ قانون       ایثارگران 》


♦️خانواده های معظم شاهد ، جانبازان و آزادگان 

♦️ همسر و فرزندان شهدا 

♦️همسر و فرزندان جانبازان ۲۵درصد و بالاتر

♦️فرزندان و همسران آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت 

♦️ خواهر و برادر شهدا


♦️رزمندگان دارای حداقل شش ماه سابقه جبهه داوطلبانه و همسر و فرزندان آنان 


♦️فرزندان جانبازان زیر ۲۵درصد و آزادگان کمتر یکسال اسارت


✍《 سه چهارم مدت حضور در جبهه سربازان و پایوران( کادر ) داوطلبانه محسوب میشود》

ادامه مطلب

[ دوشنبه 25 اسفند 1399 ] [ 18:27 ] [ abedi ] [ بازدید : 25 ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
صفحات وب

تصویر ثابت