اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن

اطلاعیه ی کارگروه دفاع از حقوق بازنشستگان ن م
با اهداء سلام ، عرض ادب و احترام به خدمت پیشکسوتان محترم نیروهای مسلح بویژه آجا :
کارگروه دفاع از حقوق بازنشستگان ن م ( آجا) که از تاریخ ۹۵.۳.۲۳ تشکیل و عملا با صرف وقت و هزینه و متحمل ناملایمات و فراز و نشیب ها درجهت احقاق حقوق مکتسبه شما بزرگواران تا این لحظه از هیچ تلاشی دریغ نموده و دراین راه خیر و خداپسندانه کماکان ساعی میباشد بر خود وظیفه میداند از ابراز لطف و محبت و پیام های تشکر آمیز شما دلاور مردان 8 سال دفاع مقدس و خانواده های محترم و مستمری بگیران و وظیفه بگیران کمال تشکر و امتنان را داشته باشد و به تلاشهای خود درجهت رسیدن به خواسته های بحق و کامل همه بازنشستگان عزیز درسنوات مختلف مجدانه ادامه دهد لذا امیدواریم با وحدت و همدلی و حمایت از کارگروه خدوم و خدمتگزار که تاکنون تلاش و زحمات ، بدون هرگونه چشمداشت و قشر گرایی بخاطر رضای خداوند متعال بوده و خواهد بود درسال جاری به موفقیت های خوبی دست یابیم و همسان سازی دربازه زمانی کمتر به همه بازنشستگان محترم ، مستمری بگیران گرامی و وظیفه بگیران عزیز تسری و به این نابرابری و تبعیض و شکاف فاحش در حقوق و دریافتی ها درسنوات مختلف بکلی خاتمه داده شود.لذا عزیزان دست هایی درکار است که میخواهند تلاش و زحمات را کم رنگ و قشر گرایی جلوه دهند و در بین ما بازنشستگان ( افسر ، درجه دار و کارمند ) ایجاد دلسردی و تفرقه ایجاد نمایند که قطعا به ضرر ما بازنشستگان خواهد بود علیهذا استدعا میشود به پیامهای تفرقه انگیز و دلسرد کننده تعداد انگشت شمار در گروه های مجازی توجه نفرمائید .
باسپاس
کارگروه دفاع از حقوق بازنشستگان ن م ( آجا)
مورخه ۱۳۹۶.۲.۹
موضوعات: سایر موضوعات ,
[ سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 ] [ 0:43 ] [ issarr ] [ بازدید : 288 ] [ نظرات () ]
صدور دفاتر خدمات قضایی

صدور دفاتر خدمات قضائی و الکترونیک، سردفتری، صدور پروانه وکالت، مجوز کارشناسان رسمی دادگستری را به فرزندان و همسران شهدا، جانبازان با حداقل ده درصد (10%)، آزادگان با داشتن حداقل سه‌ماه سابقه اسارت و رزمندگان با داشتن حداقل شش‌ماه حضور در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان و فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده‌ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، بدون رعایت شرط سنی در صورت واجد شرایط بودن اختصاص دهند.»

حکم بند (چ) ماده (88) بر مواد (13)، (52) و (59) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در طول اجرای قانون برنامه، حاکم است.

ح- در صورتی که دریافتی ایثارگران و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل دوازده‌ماه سابقه حضور در جبهه مشمول صندوق تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی دیگری گردد بازنشستگی در هر صندوق به طور مستقل انجام می‌گردد و با تحقق بازنشستگی این افراد در  دو صندوق از مستمری بازنشستگی آن صندوق بهره‌مند می‌گردند. کمک دولت فقط به یک صندوق خواهد بود.

خ- ایثارگران و فرزندان شهدا و آزادگان و جانبازان و رزمندگان با حداقل دوازده ماه سابقه حضور در جبهه برای یک بار از پرداخت ما به التفاوت برای پانزده سال سنوات بیمه‌ای ناشی از تغییر صندوق بیمه و بازنشستگی معافند. این مبلغ به عنوان مطالبه صندوق منتقلٌ‌الیه از دولت منظور و در قالب بودجه سنواتی توسط دولت پرداخت و تسویه می‌شود.

د- متن زیر به‌عنوان بند (7) به انتهای ماده (45) قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب ۱۳۶۳.۷.۲۹ الحاق می‌شود:

7- درصورت اذن فرماندهی کل قوا:

- فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هرماه حضور یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه

- فرزندان آزادگان به ازای هرماه اسارت یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه

- فرزندان جانبازان به ازای هردرصد جانبازی یک ماه کسر خدمت از
نظام وظیفه

تبصره- بهره‌مندی فرزندان جانبازان بر اساس درصد جانبازی صادره از کمیسیون عالی پزشکی نیروهای مسلح یا بنیاد اقدام می‌گردد و در خصوص آموزش خدمت نظام وظیفه براساس مقررات ستاد کل نیروهای مسلح عمل می‌گردد.

حکم بند (د) ماده (88) قانون برنامه ششم بر حکم تبصره (2) ماده (33) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، حاکم است.

ذ- به ماده (56) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران عبارت رزمندگان با حداقل دوازده ماه حضور در جبهه اضافه می‌گردد.

ر- به ماده (37) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران پس از عبارت «کسورات بازنشستگی سهم اسرا و آزادگان و جانبازان» عبارت «فرزندان شهداء و رزمندگان با حداقل بیست و چهار ماه حضور در جبهه» اضافه می‌شود.

ز- فرزندان شهدا از کلیه امتیازات و مزایای مقرر در قوانین و مقررات مختلف برای شخص جانباز پنجاه درصد (50%) و بالاتر به استثنای تسهیلات خودرو، حق پرستاری، کاهش ساعت کاری و حالت اشتغال برخوردارند. امتیازات ناشی از این بند شامل وابستگان فرزند شهید نمی‌شود.

ژ- عبارت ذیل به ماده (60) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران اضافه می‌شود:

بعد ازعبارت «جانبازان و آزادگان» عبارت «همسران و فرزندان شهدا» اضافه می‌شود

[ سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 ] [ 0:36 ] [ issarr ] [ بازدید : 338 ] [ نظرات () ]
آمار جانبازان

🔴 آمار فعلی جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا به تفکیک 👇


جانبازان زیر 25 درصد : 331 هزار و 555 نفر
جانبازان 25 درصد و بالاتر: 233 هزار و 267 نفر
جانبازان 50 تا 69 درصد: 25 هزار و 481
جانبازان بالای 70 درصد: حدود 9 هزار و 688 نفر
جانباز اعصاب و روان شدید 7 هزار نفر

آزادگان : 42 هزار و 971 نفر

تعداد شهدای کشور: 224 هزار و 655 نفر
پدر شهید : حدود 52 هزار و 392 نفر
مادر شهید: 109 هزار و 431 نفر
همسران شهدا: 63 هزار و 209 نفر
فرزندان پسر شهدا: 88 هزار و 206 نفر
فرزندان دختر شهدا: 87 هزار و 691 نفر

منبع: به نقل از بنیاد شهید

موضوعات:
[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 20:46 ] [ issarr ] [ بازدید : 238 ] [ نظرات () ]
پرسش و پاسخ

🔹 نحوه ارائه و رسیدگی به اعتراض ایثارگران در کمیسیون ماده 16 چگونه است؟
وظایف کمیسیون ماده 16 رسیدگی به تقاضای جامعه هدف (جانباز، آزاده، خانواده شهدا) از عدم اجرای قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان مصوبه 74.3.31 و قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در دستگاه‌های احصاء شده در قوانین مذبور می‌باشد لذا نحوه تشکیل پرونده و رسیدگی به خواسته‌ها مستلزم طی نمودن فرایند تشکیل پرونده برابر ضوابط و دستورالعمل، که توسط نمایندگان کمیسیون ماده 16 مستقر در ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها انجام و نهایتاً به دبیرخانه مرکزی این کمیسیون جهت تصمیم نهایی و صدور رأی ارسال می‌گردد بنابراین برای رسیدگی به خواسته عزیزان بدواً موضوع از طریق نماینده‌های استانی انجام می‌پذیرد.

🔹 شرایط رسیدگی به درخواست اعاده به کار ایثارگران چیست؟
اعاده به کار ایثارگران به استناد ماده 4 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان و ماده 60 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، قابل رسیدگی در کمیسیون ماده 16 می‌باشد، در صورتی که موارد اولیه تشکیل پرونده توسط نماینده‌های استان انجام شود.

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 20:42 ] [ issarr ] [ بازدید : 282 ] [ نظرات () ]
حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت

نوروزی مطرح کرد:

گام بلند برنامه ششم توسعه برای بهبود وضعیت ایثارگران معسر امتیازات تحصیلی و سربازی ایثارگران در آستانه تحقق

سرویس اجتماعی

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس، با تاکید بر بهبود وضعیت رزمندگان و جانبازان معسر، گفت: اجرای مفاد قانون برنامه ششم و تحقق امتیازات ایثارگران در حوزه های مختلف راهکار بهبود وضعیت این افراد است.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، در خصوص وضعیت جانبازان و رزمندگان معسر، گفت: مواردی درباره جانبازان و رزمندگان در قانون برنامه ششم توسعه به تصویب رسید که تقریبا به پنجاه مورد از موضوعات مرتبط با ایثارگران پرداخته شد اما متاسفانه علی‌رغم ابلاغ این قانون هنوز کارها به شیوه گذشته در حال انجام است.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در برخی مفاد قانون برنامه ششم توسعه در حوزه ایثارگران به موضوع تابعیت پرداخته شد، به نوعی که مقرر شد تابعیت ایرانی طبق ضوابط وزارت امور خارجه به رزمندگان و ایثارگران غیرایرانی که برای دفاع از ایران وارد جنگ شدند داده شود.

امتیاز ایثارگران در حوزه تحصیل عملیاتی شود

وی افزود: همچنین امتیازاتی برای نامادری‌هایی که فرزندان شهدا را  پرورش دادند قائل شدیم. حتی در یکی از بندها درمورد بازنشستگان به ایثارگران اجازه داده شد که از پول خود در یک صندوق بازنشستگی جدای از صندوق نخستین، پس انداز و از مزایای بازنشستگی آن استفاده کند یعنی می‌توانند دو حقوق بازنشستگی دریافت کنند.

نوروزی با تاکید بر اینکه امتیازاتی برای بهبود وضعیت جانبازان و رزمندگان معسر در قانون برنامه ششم توسعه تعبیه شد، گفت: همچنین امتیازاتی برای تحصیل فرزندان جانبازان و ایثارگران و ساماندهی وضعیت  خانواده ایثارگرانی که والدین آنها فوت کردند قائل شده‌ایم که باید در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه های اجرایی قرار  گیرد.

بهره‌مندی فرزندان ایثارگران از امتیازات بخشودگی خدمت سربازی

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: فرزندان ایثارگران حتی به تناسب ماه و سنواتی که پدرشان در جبهه حضور داشتند، می‌توانند از امتیازهای بخشودگی خدمت سربازی استفاده کنند، عودت به کار جانبازان و رزمندگان در برنامه ششم توسعه نیز از مواردی است که در ساماندهی وضعیت جانبازان و رزمندگان معسر موثر است.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: متاسفانه دولت برنامه‌ای برای بهبود وضعیت رزمندگان معسر ندارد، تسهیلاتی هم که مربوط به جانبازان بوده تاکنون پرداخت نکرده است در صورتی که رزمندگان و جانبازان معسر باید از مزایا و امتیازات تحصیلی و دانشگاهی برخوردار باشند.

پایان

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 16:50 ] [ issarr ] [ بازدید : 212 ] [ نظرات () ]
جانباز


رهبر انقلاب: جانبازان ما در میدان درس خواندن و در میدان سازندگی، همین قوّت و قدرت معنوی را نشان دادند. در هرجا که جای بروز نیروی حقیقی انسان بود، وقتی که شما وارد شدید، توانستید کارهای بزرگ و محیّرالعقول و ظاهراً دست نیافتنی انجام دهید. یعنی نشان دادید که وقتی قدرت معنوی باشد، حتی ضعف جسمانی هم نمی‌تواند تعیین کننده باشد.

موضوعات: سایر موضوعات ,
[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 15:52 ] [ issarr ] [ بازدید : 154 ] [ نظرات () ]
فراموش شدگان

روزگاری رزمندگان به دور از مسائل مادی و دنیوی راهی میدان نبرد شدند و هنگام مجروحیت جهت تشکیل پرونده اقدامی نمی‌کردند تا سهمی در انقلاب داشته باشند؛ اما امروز که دیگر توان حرکت ندارند باید از روزهای جانفشانی‌اشان در مقابل گلوله‌ها مدرک بیاورند تا خدماتی هر چند ناچیز به آن‌ها تعلق گیرد. جای بسی تاسف دارد که در میان جانبازان سرافراز کشورمان افرادی هستند که مخارج زندگی خود را از «یارانه»‌ تامین می‌کنند.

زمانی که پای درد و دل جانبازان می‌نشینیم، سخنان شنیدنی از سختی‌های جراحت دارند، سختی‌هایی که در پیچ و تاپ وعده‌های مسئولین گم شده است. تجمع جانبازان نخاعی در اسفندماه سال گذشته، مهر تاییدی بر کم‌توجهی به این قشر از جانبازان است.پس بیاییدمارزمندگان وجانبازان زیر25درصدبااتحادمان وعضویت درکمپین وباکمک ملایی عزیز به مسولین برسانیم که28سال استکه درحق این دوگروه یعنی رزمندگان وجانبازان زیر25درصدنارواظلم شده چرا؟؟؟

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 15:42 ] [ issarr ] [ بازدید : 204 ] [ نظرات () ]
ما چه می دانیم جانباز چیست


ما چه می دانیم جانبازی چیست

رحیم قمیشی

برای دیدن یکی از دوست های جانبازم، رفته بودم آسایشگاه امام خمینی (ره) که در شمالی ترین نقطه تهران است.
فکر می کردم از مجهزترین آسایشگاه های کشور باشد. که نبود. بیشتر به خانه ای بزرگ شبیه بود.
دوستم نبودش، فرصتی شد به اتاق ها سری بزنم.
اکثر جانبازها آنجا قطع نخاع بودند، برخی قطع نخاع گردنی، یعنی از گردن به پایین حرکت نداشتند، بسیاری از کمر، بعضی نابینا بودند، بعضی جانباز از دو دست.
و من چه می دانستم جانبازی چیست، و چه دنیایی دارند آن ها...
جانبازی که 35 سال بود از تخت بلند نشده بود پرسید؛ "کاندیدا شده ای! آمده ای عکس بگیری؟"
گفتم نه!
ولی چقدر خجالت کشیدم. حتی با دوربین موبایلم هم تا آخر نتوانستم عکسی بگیرم.
می گفت اینجا گاه مسئولی هم می آید، البته خیلی دیر به دیر، و معمولا نزدیک انتخابات!
همه اینها را با لبخند و شوخی می گفت. هم صحبتی گیر آورده بود، من هم از خدا خواسته!
نگاه مهربان و آرام اش به من تسلی می داد.
خیلی زود رفیق شدیم. وقتی فهمید من هم در همان عملیاتی بوده ام که او ترکش خورده.
پرسیدم خانه هم می روی؟
گفت هفته ای دو هفته ای یک روز، نمی خواست باعث مزاحمت خانواده اش باشد!
توضیح می داد خانواده های همه جانبازهای قطع نخاع دیگر بیمار شده اند، هیچکدام نیست دیسک کمر نگرفته باشند.
پرسیدم اینجا چطور است؟
شکر خدا را می کرد، بخصوص از پرسنلی که با حقوق ناچیز کارهای سختی دارند. یک جور خودش را بدهکار پرسنل می دانست.

یاد دوست شهیدم اسماعیل فرجوانی افتادم. دستش که عملیات والفجر هشت قطع شده بود نگران هزینه های بیمارستانی بود، نکند زیاد شوند!

گفتم: بی حرکت دست و پا خیلی سخت است، نه؟
با خنده می گفت نه!
حکایت تکاندهنده ای برایم تعریف کرد، او که نمی توانست پشه ها را نیمه شب از خودش دور کند، می گفت با پشه های آنجا دیگر دوست شده است!
پشه های آنوفل را می گفت.
"نیمه شب ها که می نشینند روی صورتم، و شروع می کنند خون مکیدن، بهشان می گویم کافیست است دیگر!"
می گفت نگاهم را که می بینند خودشان رعایت می کنند و زود بلند می شوند.
شانس آوردم اشک هایم را ندید که سرازیر شده بودند.
نوجوان و 16 ساله بوده که ترکش به پشت گردنش خورده و الان نزدیک 50 سالش شده بود.
سال ها بود که فقط سقف بی رنگ و روی آسایشگاه را می دید.
آخر من چه می دانستم جانبازی چیست!

صدای رعد و برق و باران از بیرون آمد، کمک کردم بیرون بیاید، تا بارش باران نرمی که شروع شده بود را ببیند.
چقدر پله داشت مسیر!
پرسیدم آسایشگاه جانبازهای قطع نخاع که نباید پله داشته باشد. خندید و گفت اینجا ساختمانش مصادره ای است و اصلا برای جانبازها درست نشده.
خیلی خجالت کشیدم.
دیوارهای رنگ و رو رفته آسایشگاه، تخت های کهنه، بوی نم و فضای دم کرده داخل اتاق ها... هر دقیقه اش مثل چند ساعت برایم می گذشت.
به حیاط که رسیدیم ساختمان های بسیار شیک روبرو را نشانم داد. ساختمان هایی اروپایی...
می گفت اینها دیگر مصادره ای نیستند، همه بعد از جنگ ساخته شده، و امکاناتش خیلی بیشتر از آسایشگاه های جانبازهاست.
نمی دانستم چه جوابش را بدهم.
تنها سکوت کردم.
می گفت فکر می کنی چند سال دیگر ما جانبازها زنده باشیم؟
یکه خوردم. چه سئوالی بود!
گفتم چه حرفی می زنی عزیزم، شما سرورِ مایید، شما افتخار مایید، شما برکت ایرانید، همه دوستتان دارند، همه قدر شما را می دانند، فقط اوضاع کشور این سال ها خاص است، مشکلات کم شوند حتما به شما بهتر می رسند.
خودم هم می دانستم دروغ می گویم.
کِی اوضاع استثنایی و ویژه نبوده؟ کِی گرفتاری نبوده. کِی برهه خاص نبوده اوضاع کشور...
چند دقیقه می گذشت که ساکت شده بود، و آن شوخ طبعی قبلی را نداشت.
از همان وقتی که حرف مرگ را زد.
انگار یاد دوستانش افتاده باشد.
نگاهش قفل شده بود به قطره های ریز باران و به فکر فرو رفته بود.
کاش حرف تندی می زد!
کاش شکایتی می کرد!
کاش فریادی می کشید و سبک می شد!
و مرا هم سبک می کرد!

یک ساعت بعد بیرون آسایشگاه بی هدف پرسه می زدم.
دیگر از خودم بدم می آمد
از تظاهر بدم می آمد
از فراموش کاری ها بدم می آمد
از جنگ بدم می آمد
از جانباز جانباز گفتن های عده ای و تبریک های بی معنای پشتِ سر همشان!
از کسانی که می گویند ترسی از جنگ نداریم
همان ها که موقع جنگ در هزار سوراخ پنهان بودند
و این روزها هم نه جانبازها را می بینند
نه پدران و مادران پیر شهدا را...
بدم می آمد از کسانی که نمی دانند ستون های خانه های پر زرق و برقشان چطور بالا رفته!
از آنها که جانبازها را هم پله ترقی خودشان می خواهند!

کاش بعضی به اندازه پشه های آنوفلِ آسایشگاه معرفت داشتند!
وقتی که می خوردند، می گفتند کافیست!
و بس می کردند...
و می رفتند...

ما چه می دانیم جانبازی چیست!

آدرس کانال:
@ghomeishi3
دریافت نظرات

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 13:53 ] [ issarr ] [ بازدید : 270 ] [ نظرات () ]
روز جانباز مبارک


جانباز یعنی درد. جانباز یعنی دم نزدن. یعنی ایستادن. یعنی سوختن و دود نداشتن. رفیقی که دست راستش را توی کربلای پنج جا گذاشته بود می گفت باز هم جنگ بشود می روم.
برگردیم به دهه شصت و بعد از آن تفحص. واقعا اگر جوانه های دسته گلمان را نمی دادیم اکنون کجای نقشه جغرافیا ایستاده بودیم؟ جوانان ما از کدام هویت می گفتند؟
مدیران امروز به پاس این همه رشادت باید نیم نگاهی به گذشته داشته باشند و بدانند فردایی هست، میزانی هست و باید برای آنچه انجام می دهند پاسخگو باشند.

ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز بر شما و جانبازان عزیز مبارکباد.

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 12:29 ] [ issarr ] [ بازدید : 242 ] [ نظرات () ]
روز کارگر مبارک


امروز اول ماه مه میلادی، روز جهانی کارگر است

مناسبت اول مه به عنوان روز کارگر به این لحاظ بوده است که در چهارم ماه مه سال ۱۸۸۶، و در چهارمین روز اعتصاب و تجمع کارگران آمریکایی در شهر شیکاگو، پلیس به روی آنان آتش گشود که شماری کشته، عده‌ای مجروح و بعداً چهارتن نیز اعدام شدند. کارگران اعتصابی خواستار تعدیل شرایط کار و کاهش ساعات روزانه کار از ۱۰ ساعت به ۸ ساعت بودند.

در ایران
در روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۲۵ (اول ماه مه ۱۹۴۶ میلادی) تظاهرات کارگران در کرمانشاه مورد حملۀ پلیس قرار گرفت. در این تظاهرات ۱۴ کارگر کشته و ۱۲۰ کارگر زخمی شدند. این کارگران نخستین جانباختگان اول ماه مه در ایران هستند.

موضوعات: سایر موضوعات ,
[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 12:18 ] [ issarr ] [ بازدید : 164 ] [ نظرات () ]
سهام عدالت جانبازان

گزارش مراحل مختلف مشمولان سهام عدالت
مرحله گروههای مورد شناسایی تعداد مشمولان
۱ مرحله اول: مددجویان نهادهای حاکمیتی(کمیته امداد و سازمان بهزیستی) و رزمندگان فاقد شغل ۴ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۴۶۳ نفر
۲ تکمیلی مرحله اول: مددجویان نهادهای حاکمیتی(کمیته امداد و سازمان بهزیستی) و رزمندگان فاقد شغل ۳ میلیون و ۴۱ هزار و ۶۵۸ نفر
۳ مرحله دوم: روستاییان سرپرست خانوار فاقد شغل ۵ میلیون و ۵۳۵ هزار و ۵۵۷ نفر
۴ تکمیلی مرحله دوم: کلیه روستاییان و عشایر ۱۱ میلیون و ۲۹۰ هزار و ۵۸۸ نفر
۵ مرحله سوم: کارکنان شاغل در دستگاههای اجرایی، بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی ۱۲ میلیون و ۳۰۲ هزار و ۳۰۹ نفر
۶ تکمیلی مرحله سوم: کارکنان شاغل در دستگاههای اجرایی، بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی ۱ میلیون و ۴۹۳ هزار و ۹۲۴ نفر
۷ مرحله چهارم: ایثارگران(والدین، همسر و فرزندان شهید و افراد تحت تکلفل آنها، جانبازان، آزادگان و افراد تحت تکفل آنها ۱میلیون و ۲۵۹ هزار و ۸۹۲ نفر
۸ مرحله پنجم: دختران کارگر مجرد و زنان کارگر سرپرست خانوار(مشمول قانون کار) ۶ هزار و ۹۰۲ نفر
۹ مرحله ششم: خدام مساجد، حسینیه ها و امام زاده ها و اماکن زیارتی متبرکه ۳۱ هزار و ۳۱۹ نفر
۱۰ مرحله هفتم: طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور ۱۶۷ هزار و ۶۹۳ نفر
۱۱ مرحله هشتم: بیماران خاص ۱۱ هزار و ۱۶۸ نفر
۱۲ مرحله نهم: کارکنان ستادهای نمازجمعه ۶ هزار و ۷۳۵ نفر
۱۳ مرحله دهم: کارکنان هیات های تحریریه رسانه ها(خبرنگاران) ۸ هزار و ۶۸۰ نفر
۱۴ مرحله یازدهم: دست اندرکاران امر شناسایی و واگذاری سهام عدالت ۹ میلیون و ۵۴۰ هزار و ۳۰۵ نفر
۱۵ مرحله دوازدهم: مددجویان و کارکنان موسسات خیریه
۱۶ مرحله سیزدهم: فعالان قرآنی
۱۷ مرحله چهاردهم: قالیبافان
۱۸ مرحله پانزدهم: زندانیان آزاد شده(مددجویان تحت پوشش مراکز مراقبت از زندانیان آزادشده)
۱۹ مرحله شانزدهم: تاکسیرانان
۲۰ مرحله هفدهم: درخواست کنندگان مردمی
۲۱ مرحله هجدهم: کارگران فصلی و ساختمانی
مجموع ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ نفر

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 12:2 ] [ issarr ] [ بازدید : 1045 ] [ نظرات () ]
اطلاعیه

هیچ سربازی زنده از جنگ باز نمیگردد

 

 

 

اطلاعیه بسیار مهم
قابل توجه رزمندگان و جانبازان زیر ۲۵ کشور

با سلام خدمت سروران معزز

بیاییم با اتحاد یکبار برای همیشه به تبعیض در قانون ایثارگران که سالهاست ما را رنج میدهد پایان دهیم

بزودی درخواستی از طرف اعضا کمپین مطالبات ایثارگران کشور به نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تسری تمامی تسهیلات جانبازان ۲۵ به زیر ۲۵ و همچنین ارایه درصد به تمامی رزمندگان به تعداد ماههای حضور در جبهه ؛ تنظیم و به فراکسیون ایثارگران مجلس ارایه خواهد شد تا انشاالله با پیگیری مجدانه این امر محقق گردد تا مشکلاتمان حل گردد
خصوصا رزمندگان که فاقد دفترچه خدمات درمانی هستند هم مشکلاتشان حل گردد
لذا از عزیزان خواهشمندیم هر چه سریعتر به کمپین مطالبات ایثارگران کشور بپیوندید تا با اتحاد و همدلی و همراهی برای همیشه از تبعیضات بوجود امده در قانون ایثارگران پایان دهیم

عضویت شما در کمپین پیگیری مطالبات به منزله امضا و تایید درخواست مذکور خواهد بود

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 2:28 ] [ issarr ] [ بازدید : 764 ] [ نظرات () ]
بخش ۱۶ برنامه ششم

با سلام
متن کامل و نهایی فصل ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه در ادامه ی مطلب موجود میباشد

با عضویت در کمپین ایثارگران از اخرین اخبار و مصوبات مربوط به ایثارگران مطلع شوید
و از تسهیلات و امتیازات مربوط به خود با خبر شوید تا حقی از شما ضایع نگردد و همچنین از مشاوره صلواتی بهره مند شوید

ادامه مطلب

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 1:55 ] [ issarr ] [ بازدید : 316 ] [ نظرات () ]
برنامه ی ششم

با سلام
متن کامل برنامه ششم توسعه
در روزنامه رسمی کشور منتشر شد

بخش ۱۶

فصل ایثارگران را مطالعه فرمایید
کسر خدمت ؛ سهمیه کنکور
کمک معیشت و …………

 

لینک دانلود

[ دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ] [ 1:1 ] [ issarr ] [ بازدید : 262 ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)
صفحات وب

تصویر ثابت