اسلاید شو


جستجوگر وب
آخرین ارسال های انجمن

🌷وام ۲۰‌میلبونی به فرهنگیان

❇️جزئیات وام ۲۰ میلیون تومانی به فرهنگیان/ اولویت با کسانی است که تاکنون وام نگرفته‌اند


گودرز کریمی‌فر، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

🔺طی روزهای آینده قرارداد یا تفاهم‌نامه‌ای در راستای ارائه وام ۲۰ میلیون تومانی به فرهنگیان با بانک مهر امضا می‌کنیم. این کار در راستای توجه به منزلت اجتماعی معلمان به عنوان یک بسته رفاهی تعریف شده است. 


🔺 اگر فرهنگیان همین امروز ۱۰ میلیون تومان در بانک مهر سپرده‌گذاری کنند، ظرف ۲۴ ساعت به آنها ده میلیون تومان پرداخت می‌شود و با پول خودشان به آن‌ها ۲۰ میلیون تومان می‌دهیم. همچنین این وام ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد سه تا چهار درصد و بازپرداخت آن تا ۶۰ ماه است.


🇮🇷🇮🇷🇮🇷

ادامه مطلب

[ یکشنبه 18 شهريور 1397 ] [ 18:7 ] [ abedi ] [ بازدید : 105 ] [ نظرات () ]
✴✴✴پرداخت کمک هزینه ازدواج
كمك هزينه ازدواج ايثارگران بر مبناي قانون پرداخت پاداش پايان خدمت و بخشي از هزينه هاي ضروري به كاركنان دولت ، كمك‌هزينه ازدواج براي ازدواج دائم مستخدم شاغل يا فرزند وي براي يك بار قابل اقدام خواهد بود. ماده49 قانون جامع، دستگاه‌هاي اجرايي را موظف كرده براي مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، آزادگان، جانبازان و فرزندان آنان براي يك نوبت هديه ازدواج موضوع قانون فوق را به ميزان دوبرابر پرداخت كنند. لذا پرداخت هديه ازدواج در دستگاه‌هاي اجرايي براي ايثارگران و فرزندان آنان دو برابر سايرين به مبلغ24/656/000 ريال براي سال 95 تعيين شده است. تمام ايثارگران مشمول ماده49 كه مستخدم دستگاه‌هاي اجرايي نيستند، پرداخت هديه ازدواج آنان و فرزندانشان بر عهده بنياد شهيد است. اين هديه به جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان بدون در نظر گرفتن درصد جانبازي و سابقه اسارت پرداخت خواهد شد. بنابراين تمام ايثارگراني كه از تاريخ تصويب قانون جامع(91/10/2) كمك‌هزينه ازدواج را برابر مواد قانون جامع دريافت نكرده‌اند، مي‌توانند مطالبات قانوني خود را از دستگاه‌هاي مربوطه تقاضا كنند.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 14 شهريور 1397 ] [ 18:22 ] [ bahar ] [ بازدید : 83 ] [ نظرات () ]
مواد ۴۹ و ۵۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران

مواد ۴۹ و ۵۰ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران :

 

 

ماده۴۹ـ دستگاههای اجرائی مشمول این قانون موظفند برای مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، آزادگان، جانبازان و فرزندان آنان برای یک نوبت هدیه ازدواج موضوع مفاد قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و بخشی از هزینه‌های ضروری به کارکنان دولت مصوب ۲۶/۲/۱۳۷۵ و اصلاحیه‌های بعدی آن را به میزان دو برابر پرداخت نمایند.

تبصره ـ پرداخت هدیه ازدواج به مشمولان این ماده که تحت پوشش دستگاههای اجرائی نیستند به عهده بنیاد است.

 

ماده۵۰ ـ تسهیلات بانکی (وام) بابت مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان برای یک نوبت به میزان دو برابر ضوابط بانکی از سوی شورای پول و اعتبار به صورت قرض‌الحسنه تعیین می‌گردد.

[ یکشنبه 29 مرداد 1396 ] [ 10:10 ] [ issarr ] [ بازدید : 558 ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب
کمپین (دوشنبه 11 اردیبهشت 1396)

تصویر ثابت